Student AGH znacznie podniósł standard akademika, a teraz pewnie z niego wyleci

Jacuzzi w akademiku Fot. Twitter Aclesbutt

Student AGH w Krakowie postanowił podnieść standard swojego akademika i zamontował sobie w pokoju… jacuzzi. Kąpiel w dmuchanym jacuzzi na ponad tysiąc litrów trafiło do internetu i nie spodobało się władzom uczelni.

Jak przekazało Radiu Kraków biuro prasowe AGH, uczelnia już bada sprawę. Jacuzzi już rozmontowano i „nie stanowi zagrożenia” – informuje uczelnia. Teraz specjalna komisja ma zbadać, jak bardzo niebezpieczne było ustawienie jacuzzi w pokoju w akademiku.

Wnioski raportu tej komisji mają wpłynąć na decyzję o ewentualnych konsekwencjach wobec studenta. Jest nadzieja, że prace komisji nie będą kosztowne, bo przecież specjalistów od takich badań tam nie brakuje.

Swoją drogą student miał fantazję i wątpliwe, by autorzy regulaminu życia w akademiku taką sytuację przewidzieli. Przecież, jeśli nie stanowiło to zagrożenia dla innych, to w końcu to co nie jest zakazane, jest dozwolone.

Niewykluczone, że ów student wyznaczył też nowe standardy poziomu życia studenckiego, a dodatkowo uczenia się w takim jacuzzi może być bardziej efektywne.

Źródło: Radio Kraków

4 KOMENTARZE

  1. zazwyczaj jest 100-250kg na metr kwadratowy.
    jesli przekroczył mogą mu dowalić karę

  2. Ja nie tak ostro. W akademiku trzymałem fretkę i 40 litrów w gąsiorze w szafie xD

  3. Zrobił to pewnie z inspiracji programem Warsaw Shore, gdzie jacuzzi zawsze było. Zwyczajowo robiło za miejsce rozgrzewki przed Bzykalnią. Ale często i tam bzykali się bohaterowie!

Comments are closed.