Świnia w stroju supermana na bungee. Nietypowa akcja promocyjna w parku rozrywki [WIDEO]

Świnia w Supermana. / foto: YouTube
Świnia w Supermana. / foto: YouTube

Do nietypowej promocji doszło w parku rozrywki w Chinach. Dla zareklamowania swojego obiektu postanowiono zrzucić świnię z 68-metrowej wieży do skoków na bungee. Co więcej świnia była przebrana za Supermana. Wywołało to oburzenie lewicowych organizacji broniących tzw. praw zwierząt.

Park rozrywki Mexin Wine Town w Chongqing w Chinach zdecydował się na dość nietypową formę promocji. Park rozrywki położony w południowo-zachodniej części Chin postanowił przebrać świnię za supermana i zrzucić ją na bungee. Najwidoczniej specjaliści od marketingu uznali to za świetny pomysł.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, jak zwierzę ze związanymi łapami wnoszone jest na szczyt wieży, a następnie zrzucane na linie przeznaczonej do skoków na bungee. Promocja ta wywołała zapewne zamierzony efekt, czyli rozgłos parku na całym świecie.

Szczególną rolę odgrywają w tym oburzone lewicowe organizacje broniące praw zwierząt. PETA, która wcześniej oburzała się między innymi na występowanie kangura boksera w popularnej grze, nazwała to zdarzenie przejawem okrucieństwa w najgorszym wydaniu.

Także ostra reakcja chińskiej opinii publicznej powinna być sygnałem alarmowym dla chińskich władz, aby natychmiast wdrożone zostały przepisy dotyczące ochrony zwierząt – czytamy w oświadczeniu lewackiej organizacji.

7 KOMENTARZE

 1. Jakim trzeba być debilem, żeby wiązać oburzenie tym przejawem okrucieństwa z lewackością? Na prawdę byłoby lepiej, żeby kto inny reprezentował wolnościowe ideały, niż wasze patalogiczne środowisko.

 2. Czy to zdanie lewackiej organizacji czy nie nie zmienia to jednego faktu – okrucieństwo jest okrucieństwem.
  Jako chrześcijanin również czuję oburzenie takimi praktykami.
  Człowiek ma sobie czynić ziemię poddaną, ale to nie daje mandatu do znęcania się nad innymi istotami.
  Jeśli ktoś twierdzi inaczej ma zadatki nierówności pod sufitem.

 3. powinni ciebie „rp” zrzucic na bungee w stroju swini
  rozglos nczas murowany!

 4. Zgadzam sie z redakcja NCz, tylko lewakom przeszkadza przypalanie kota pogrzebaczem, albo tluczenie metalowa palka. Albo wezmy przednia zabawe w zabijanie bykow.

  • Poglądy polityczne nie mają związku z moralnym odczuwaniem zła i dobra. „Przypalanie kota pogrzebaczem, albo tłuczenie metalową pałką” jednoznacznie sugeruje problemy na tle psychicznym, a nawet być może neurobiologicznym. Tego typu zachowania mogą wskazywać na psychopatię, która obejmuje działania psychopatyczne- takie jak np. wyżej opisane.

 5. Nadszedł najwyższy czas na odlajkowanie tego szmatławca. Nie chcę was na oczy widzieć prymitywne prostaki.

 6. Absurdalny tekst! Rozumiem, że według autora, oburzanie się okrucieństwem wobec zwierząt to jakiś lewacki wymysł, naprawdę?

Comments are closed.