Świnia w stroju supermana na bungee. Nietypowa akcja promocyjna w parku rozrywki [WIDEO]

Świnia w Supermana. / foto: YouTube
Świnia w Supermana. / foto: YouTube

Do nietypowej promocji doszło w parku rozrywki w Chinach. Dla zareklamowania swojego obiektu postanowiono zrzucić świnię z 68-metrowej wieży do skoków na bungee. Co więcej świnia była przebrana za Supermana. Wywołało to oburzenie lewicowych organizacji broniących tzw. praw zwierząt.

Park rozrywki Mexin Wine Town w Chongqing w Chinach zdecydował się na dość nietypową formę promocji. Park rozrywki położony w południowo-zachodniej części Chin postanowił przebrać świnię za supermana i zrzucić ją na bungee. Najwidoczniej specjaliści od marketingu uznali to za świetny pomysł.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, jak zwierzę ze związanymi łapami wnoszone jest na szczyt wieży, a następnie zrzucane na linie przeznaczonej do skoków na bungee. Promocja ta wywołała zapewne zamierzony efekt, czyli rozgłos parku na całym świecie.

Szczególną rolę odgrywają w tym oburzone lewicowe organizacje broniące praw zwierząt. PETA, która wcześniej oburzała się między innymi na występowanie kangura boksera w popularnej grze, nazwała to zdarzenie przejawem okrucieństwa w najgorszym wydaniu.

Także ostra reakcja chińskiej opinii publicznej powinna być sygnałem alarmowym dla chińskich władz, aby natychmiast wdrożone zostały przepisy dotyczące ochrony zwierząt – czytamy w oświadczeniu lewackiej organizacji.

Comments are closed.