Morawiecki strzela sobie słitfocię z szefową YouTuba! „Suzan jest moją daleką kuzynką”

Premier Mateusz Morawiecki i Suzan Wójcicki. Foto: Facebook
Premier Mateusz Morawiecki i Suzan Wójcicki. Foto: Facebook

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w szwajcarskim Davos z szefową YouTube’a Suzan Wojcicki. „Suzan jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego”.

„Polaków można spotkać wszędzie. Chyba wszyscy w Polsce wiedzą co to jest YouTube, ale pewnie nie wszyscy wiedzieli, że jego szefową jest Suzan Wójcicki. Na pewno Was zaskoczę, ale Suzan jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego” – czytamy w środowym wpisie na Facebooku premiera Morawieckiego.

Szef rządu dodał, że jej rodzina mieszkała w Piotrowicach. „A moja rodzina w Nawarzycach i znały się świetnie. Te relacje potwierdziliśmy już na wielu przykładach. Spotkaliśmy się właśnie w #Davos. I wszystkich serdecznie pozdrawiamy” – napisał.

Premier uczestniczy w Forum Ekonomicznym w szwajcarskim Davos, które rozpoczęło się we wtorek i potrwa do piątku. Spotkania Światowego Forum Ekonomicznego (Annual Meetings) co roku gromadzą w jednym miejscu głowy państw, rządów i największych przedstawicielami światowego biznesu.

Wszystko fajnie i słodko, ale jak Pan premier ma takie dobre kontakty z szefostwem YouTube, to może by porozmawiać z kuzynką na temat cenzury na YT? Prawicowe media, a Pan stoi na czele ponoć „prawicowego” rządu są notorycznie cenzurowane!

Comments are closed.