Najsłynniejszy polski Żyd składa skargę na najzabawniejszą polską feministkę. Konflikt Johnny Daniels vs Sylwia Spurek [FOTO]

Johnny Daniels, krowa w pasiakach, Sylwia Spurek Źródło: Twitter/Johnny Daniels, twitter/Sylwia Spurek, collage

„Osobiście złożę skargę do Komisji Europejskiej na jej działania” – poinformował na Twitterze Johnny Daniels. Żydowskiemu działaczowi nie spodobała się kontrowersyjna grafika, którą udostępniła feministka i europoseł, Sylwia Spurek.

To nie pierwszy raz, gdy Sylwia Spurek wzbudza kontrowersje. Zazwyczaj jednak, to co pisze polityk jest zabawne. Tym razem, w opinii wielu osób feministka posunęła się za daleko. Grafika, którą udostępniła jest na tyle oburzająca, że krytykują ją zarówno działacze Konfederacji, np. Robert Winnicki, jak i działacz żydowski Johnny Daniels.

Mowa tu o obrazku, na którym widzimy krowy ubrana w pasiaki – takie jakie nosili więźniowie w Auschwitz. Porównywanie więźniów z obozów śmierci do bydła jest odrażające.

Johnny Daniels zamierza złożyć skargę do Komisji Europejskiej, aby ukarała lekkomyślność i brak wyczucia Sylwii Spurek.

„Czy możecie uwierzyć, że poseł do Parlamentu Europejskiego w 2020 roku, 75 lat po Holokauście, w wyniku którego zginęło 6 milionów Żydów zmuszonych do noszenia tej gwiazdy, pokazuje ich sytuację na krowach, to jest nad wyraz odrażające” – skomentował Daniels.

Może dzięki temu, że autorem skargi będzie działacz żydowski, Sylwia Spurek wreszcie zostanie należycie ukarana.

Comments are closed.