Morawiecki oszalał! Zaślepiony interesem partyjnym wściekle atakuje Konfederację!

Mateusz Morawiecki. Foto: PAP/ phere
Mateusz Morawiecki. Foto: PAP/ phere

Mateusz Morawiecki zapewne zauważył, że Konfederacja ma blisko 10 proc. w sondażach, ponieważ postanowił wściekle zaatakować jedyną prawicową partię polskim Sejmie. Niestety, zaślepiony interesem partyjnym premier posunął się do kłamstwa.

Premier Mateusz Morawiecki kłamliwie zarzuca Konfederacji, że żaden z jej polityków nie zareagował na kłamliwe ataki Rosji na Polskę. To oczywiście kłamstwo, ponieważ zareagowali praktycznie wszyscy czołowi politycy.

Co smutniejsze, premier upadł tak nisko, że swoje wyssane z palca oskarżenia uważa za dowód na „związki Konfederacji z Rosją”.

Przykro się patrzy na tak niezgrabne ataki przypuszczane przez jednego z czołowych polskich polityków. Jak Morawiecki ma sobie dobrze radzić na międzynarodowej scenie politycznej, jak nawet na lokalnym podwórku nie potrafi skutecznie atakować? Ponieważ te śmieszne oskarżenia wobec Konfederacji raczej przyniosą skutek odwrotny do zamierzonego.

„To, ze politycy Lewicy, partii, która wywodzi się z PZPR-u, partii, która jest odpowiedzialna za zbrodnie sądowe to mówią [że Polska zawdzięcza Armii Czerwonej wyzwolenie], to nie jest wielkie zaskoczenie. Ale proszę zobaczyć, jak dziwnie zamilkli politycy Konfederacji. To potwierdza ich związki z Rosją. To prawda, która została obnażona” – powiedział premier na antenie „Wiadomości” w propisowskim TVP INFO.

Źródło: TVP INFO

8 KOMENTARZE

  1. Założyć mu sprawę. Nie ważne kiedy zapadnie wyrok. Prędzej czy później będzie musiał przeprosić i się ukorzyć. Jako, że sędziowie nie są przychylni PiS to mogą zainteresować się sprawą wcześniej. Wystarczy złożyć pozew i zwołać konferencje i powiedzieć do którego sądu został złożony pozew. Po prostu nagłośnić. Jak premier ma dowody to niech je przedstawi. I pora zrobić to szybko bo przeciw Konfederacji na pewno zostaną wykorzystane służby. Ciekawe czy wtedy NCzas będzie się rozpisywał o nieskuteczności premiera?

  2. „Dziwnie zamilkli”, bo on oglada tylko „Wiadomosci”. A moze Kurski przesyla mu jakies specjalne wydanie z samymi dobrymi informacjami?

  3. sami zydzi napisali że PIS ma problem z zebranymi podpisami i Konfederacją, hahaha … myslicie, że konfederaci zagłosuja na Dudę?

  4. PiSiom usuwa się grunt spod nóg.
    Beznadziejną polityką, taką karykaturalną formą sanacji doprowadzili Polskę do beznadziejnej sytuacji dyplomatycznej, jeszcze gorszej niż ta w 1939 roku.
    Fiasko zaczyna być ewidentne.

Comments are closed.