Tajemniczy koronawirus w Chinach. Ludzie padają na ulicach. PRZERAŻAJĄCE nagrania [VIDEO]

Koronawirus w Chinach Źródło: Twitter

Już w 10 miastach prowincji Hubei zawieszono komunikację miejską i ograniczono transport oraz odwołano imprezy publiczne. Powodem jest szalejący w Chinach koronawirus. Zarażonych jest 830 osób, zmarło 25. W sieci roi się od przerażających nagrań, na których widać jak ludzie dosłownie padają na ulicach.

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo Chinach. Narodowa Komisja Zdrowia Chin podaje, że zarażonych jest już 830 osób, a nie żyje 25.

Władze zarządziły blokadę komunikacyjną dziesięciu miast w prowincji Hubei m.in. Wuhan, Ezhou i Huanggang. W efekcie kwarantannie podlega kilkadziesiąt milionów ludzi.

Chińczycy dzielą się w mediach społecznościowych przerażającymi nagraniami, na których widać, że ludzie dosłownie mdleją na ulicach.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ocenia, że jest jeszcze za wcześnie, by ogłosić międzynarodową sytuację nadzwyczajną w związku z pojawieniem się nowego koronowirusa, ale może się to okazać konieczne – powiedział w czwartek dyrektor generalny WHO Tedros Ghebreyesus.

Źródło: PAP/Nczas.com/Polsat News

2 KOMENTARZE

Comments are closed.