Przetakiewicz gryzie wodę! Była Kulczyka ujawnia: nie należy jej pić. Czy to ochroni nas przed koronawirusem? [FOTO]

Joanna Przetakiewicz. Foto: YouTube/przeAmbitniPL
Joanna Przetakiewicz. Foto: YouTube/przeAmbitniPL

Okazuje się, że całe życie źle spożywaliśmy wodę. Tak przynajmniej wynika z wpisu Joanny Przetakiewicz. Była partnerka ś.p. dra Jana Kulczyka jest bowiem przekonana, że nie należy jej pić… ale jeść.

ZDROWIA (tak jak szczęścia) MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ – zapewnia Joanna Przetakiewicz. – WODY nie należy pić tylko … jeść. Tj wolno przełykać, smakować w ustach. Lepiej się wchłania – dodaje była partnerka Kulczyka. Wskazuje też, że nie należy spożywać „więcej niż pół szklanki na raz”.

To nie wszystko. Udziela też niezwykle ważnej porady w kontekście szalejącego w Chinach koronawirusa z Wuhan.

Rano na czczo szklanka cieplej wody. Zawsze tylko ciepła! Temperatury ciała. Lepiej nawilża i detoksykuje – pisze Przetakiewicz.

Co ciekawe, „kranówka” jest według celebrytki również jak najbardziej zdrowa. – Woda z kranu ( z dobrym filtrem) po całej nocy stania w miedzianym dzbanku w temp 36,6 jest idealna do picia – zaznacza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ZDROWIA (tak jak szczęścia) MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ ♥️ 🔴WODY nie należy pić tylko … jeść. Tj wolno przełykać, smakować w ustach. Lepiej się wchłania 🔴Nie więcej niż pół szklanki na raz. Co godzinę 🔴Rano na czczo szklanka cieplej wody. Zawsze tylko ciepła! Temperatury ciała. Lepiej nawilża i detoksykuje 🔴 Zdrowo dodać cytrynę, lub szczyptę różowej soli himalajskiej, chia seeds, imbir 🔴30 min przed jedzeniem. I min 30 min po 🔴woda z kranu ( z dobrym filtrem) po całej nocy stania w miedzianym dzbanku w temp 36,6 jest idealna do picia Jeśli znasz kolejne rady, podziel się proszę ♥️ . . . . #dbamyosiebie #nawilżanie #detoks #woda

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)