Wolność słowa w państwie PiS. Jakub Kulesza wygoniony z TVP! „Konfederacja nie jest mile widziana w programie” [FOTO]

Jakub Kulesza wraz z przedsiębiorcami na konferencji prasowej w Sejmie ws. małego ZUS-u / Fot. Facebook
Jakub Kulesza wraz z przedsiębiorcami na konferencji prasowej w Sejmie ws. małego ZUS-u / Fot. Facebook

TVP utrzymują swoimi podatkami wszyscy obywatele, a nie tylko ci, którzy głosują na PiS. Telewizja Publiczna jednak o tym nie pamięta i wygania ze studia niewygodnych dla PiS polityków. Jakub Kulesza został wyproszony z programu „Woronicza 17”. Usłyszał, że „Konfederacja nie jest mile widziana w programie”.

Jakub Kulesza miał się pojawić w „Woronicza 17” na TVP INFO, jednak w ostatniej chwili został z programu… wyproszony. Konfederacja nie jest ponoć mile widziana w Telewizji Publicznej. Czy zatem rząd PiS zwolni wyborców Konfederacji z płacenia abonamentu?

„Miałem dziś brać udział w #Woronicza17, ale w ostatniej chwili dowiedziałem się, że Konfederacja nie jest mile widziana w programie :(„ – napisał na Twitterze Jakub Kulesza.

Brak pluralizmu najwidoczniej nie przeszkadza ani stałym widzom telewizji Jacka Kurskiego, ani włodarzom programu. Poseł Konfederacji opisuje na Twitterze jak poradzono sobie z jego absencją.

„Miejsce opozycyjnego Koła Poselskiego zajął kolejny przedstawiciel rządzącego Klubu PiS” – napisał Konfederata.

„Na to właśnie poszło kolejne 2 mld zł z podatków” – dodał.

10 KOMENTARZE

  1. Co na kurskiego niema bata ,zenada za defraudacje za fałszywe kreowanie powinien dostac zakaz dozywotnio pelnienia funkcji ,jedyne na co zasluguje to oddzwierny w publicznej toalecie,tam by te bydle sprzedajne ludzie odpowiednio docenili

Comments are closed.