Krzysztof Bosak wypada najlepiej w tym zestawieniu. Najgorzej urzędujący prezydent

Krzysztof Bosak kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich fot. PAP/Tomasz Gzell
Krzysztof Bosak kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich fot. PAP/Tomasz Gzell

Krzysztof Bosak zyskuje coraz większe poparcie w mediach społecznościowych. Zanotował największe przyrosty polubień na Facebooku.

Krzysztof Bosak znalazł się na czele zestawienia przygotowanego przez portal „Polityka w sieci”.

Z opublikowanego raportu badającego zmiany liczby polubień na oficjalnych kontach na Facebooku kandydatów głównych partii politycznych, którzy wystartują w nadchodzących wyborach prezydenckich wynika, że polityk Konfederacji zdobył największą liczbę „lajków” – 2.900.

Mocna tendencja wzrostowa utrzymuje się od momentu gdy Bosak zdobył nominację w wyniku przeprowadzonych przez Konfederację prawyborów.

Na drugim miejscu znalazła się kandydatka PO, Małgorzata Kidawa-Błońska. W jej przypadku wzrost wynosi 2217 nowych polubień.

Trzecie miejsce przypadło Szymonowi Hołowni, który był liderem rankingu w poprzednim tygodniu. Tym razem zyskał 1507 nowych fanów.

Pozostali kandydaci notują zdecydowanie niższe przyrosty. Czwarty w zestawieniu jest Robert Biedroń z wynikiem +751 „lajków”.

Piąty w rankingu jest kandydat PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz, któremu przybyło jedynie 505 polubień.

Najgorzej wypadł obecnie urzędujący prezydent, Andrzej Duda, którego profil polubiło 476 użytkowników Facebooka.

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Tylko żeby nie wpadł w pułapkę cukierkowania rzeczywistości, bo już to zrobił mówiąc ostatnio o Dudzie. Albo brutalna prawda o okrągłostołowcach albo będzie przegrana totalna.

    • Czy mając ponad 4 tysiące „polubień”, mogę startować na „prezydęta”?

  2. Panie Bosak” Ora at Labora” musisz zwyciezyc… bo jak nie to nie ma POLSKI! Szczesc Boze calej KONFEDERACJI!

  3. Ma mój głos, ale straciłem nadzieję, że w Polsce może być lepiej. Posłowie Konfederacji to najbardziej inteligentne bestie w Sejmie, ale do ludzi to nie dociera. Wolą papkę tvp/tvn, bo najprościej.

Comments are closed.