Deszcz. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Pixabay
Deszcz. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Pixabay
REKLAMA

Dzisiejszego dnia nadal nie ma co spodziewać się śniegu. Pogoda wskazywać będzie raczej na jesień. Będzie padał deszcz, a miejscami temperatura będzie bliska 10 stopniom Celsjusza.

Pogoda nie przypomina nam o tym, że zbliżamy się do środka zimy. W całym kraju przewiduje się deszcze, które mogą ominąć jedynie województwo dolnośląskie. Na północy i w centrum kraju możliwa jest także gołoledź.

Najcieplej będzie w województwie zachodniopomorskim, lubuskim i opolskim. Spodziewana temperatura to 8 stopni Celsjusza. 7 stopni będzie w Warszawie, Łodzi, Kielcach, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.

REKLAMA

Najchłodniej będzie zaś na Podlasiu i Lubelszczyźnie. Termometry pokażą tam 5 stopni Celsjusza. W warmińsko-mazurskim, pomorskim oraz kujawsko-pomorskim można spodziewać się sześciu stopni.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Za wyjątkiem Dolnego Śląska, w całym kraju spodziewać się można opadów deszczu. Wiatr będzie słaby. Umiarkowanych wiatrów można spodziewać się na południowych krańcach kraju. Rano w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i zachodniopomorskim może wystąpić gołoledź.

Źródło: gazeta.pl

REKLAMA