W odmętach lewackiego szaleństwa. Brytyjczycy fundują badania jak poprawić zdrowie „ciężarnych mężczyzn”

To sie nie mieści w głowie... Fot. ilustracyjne/fot. Wikimedia Commons
To sie nie mieści w głowie... Fot. ilustracyjne/fot. Wikimedia Commons

Brytyjscy podatnicy za 500 tysięcy funtów zafundowali badania dotyczące tego jak poprawić zdrowie „ciężarnych mężczyzn” – informuje Daily Mail.

W Wielkiej Brytanii nie trzeba przechodzić żadnych zabiegów medycznych, ani operacji, by uzyskać homologację na inna płeć niż się w rzeczywistości ma. I tak kobiety, które mają wszystkie kobiece narządy, mniemają i opowiadają, że są mężczyznami dostają na to odpowiednie papiery.

Zdarza się, więc, że tacy „mężczyźni” zachodzą w ciążę. W 2019 roku za pieniądze podatników ufundowano więc badania jak poprawić zdrowie takich „ciężarnych mężczyzn”. Państwowa instytucja Badania i Rozwój Zjednoczonego Królestwa przeznaczyła na to 502 tysiące funtów.

Projekt prowadzi Uniwersytet Leeds pod szumnym tytułem „Ciężarni Mężczyźni: Międzynarodowe Badania Doświadczeń i Praktyki Reprodukcyjnej Trans Mężczyzn”.

Jak podaje uniwersytet na swej stronie „Wielu zmiennopłciowych mężczyzn zmieniło płeć bez przechodzenia operacji usunięcia narządów rodnych, czy rekonstrukcji genitaliów.
Przemiana płciowa z kobiety w mężczyznę nie pozbawia więc zdolności, czy co ważniejsze chęci rodzenia. Celem tego projektu jest więc osiągnięcie głębokiego zrozumienia praktyk, doświadczeń i potrzeb zdrowotnych coraz większej liczby mężczyzn, którzy chcą być w ciąży, lub są ciężarni i urodzili dziecko.

Badane ma być tez to jakie uczucia towarzyszą „mężczyznom zachodzącym w ciążę”.

Comments are closed.