Znany skoczek narciarski OSTRO o polskich kibicach. „Powinni im TEGO zakazać” [FOTO]

Kibic z flagą, Mackenzie Boyd-Clowes Źródło: Pixabay. Twitter/Mackenzie Boyd-Clowes

Skoki narciarskie to polski sport narodowy. Adam Małysz, Kamil Stoch, Dawid Kubacki – to najpopularniejsi sportowcy w naszym kraju. Nic dziwnego, że co sezon na polskich skoczniach trybuny są pełne, a atmosfera mimo zimy jest gorąca. Nie wszystkim to jednak pasuje. Jeden znany skoczek ma spore obiekcje co do zachowania polskich kibiców.

Sezon na skoki narciarskie trwa w najlepsze. Dawid Kubacki jest w znakomitej formie. Liczymy również na przebudzenie reszty biało-czerwonej drużyny. Kibice przed telewizorami dmuchają naszym skoczkom pod narty. Ci, którzy wybrali się na skocznie wspierają swoich ulubieńców machając flagami i grając na wuwuzelach.

To właśnie wuwuzele przeszkadzają kanadyjskiemu skoczkowi – Mackenzie’emi Boydowi-Clowes’owi. Sportowiec zastanawia się w mediach społecznościowych czy hałasujące instrumenty powinny być sprzedawane dorosłym Polakom.

„Czy kontrowersyjnym jest powiedzenie, że ktoś, kto jest w wystarczającym wieku, by móc legalnie pić alkohol, nie powinien mieć możliwości kupowania robiących hałas trąbek na imprezach sportowych?” – zapytał na Twitterze skoczek po skokach w Zakopanem.

6 KOMENTARZE

  1. Byłem kiedyś w Zakopanem na skokach. Hałas tych trąb jest nie do zniesienia i to fakt, że 50-letnie grzyby dmuchaja w nie jak opętani.

  2. Rzeczywiście znany, niech mnie co. Myślałem że piszą o Ammanie, Ahonenie czy kimś tego formatu. A tu taka „gwiazda” skoków.

  3. zgadzam się zabiłbym tych z wuwuzelami. Nie umieją kibicować tylko dmuchają w trąbki. Debile.

  4. I to pewnie przez to osiąga tak mierne wyniki w skokach. Wuwuzele zabiły jego talent

  5. Cyrylu, a za co można zabić CIEBIE ??? A „gwiazda” dyscypliny wybitna !!

Comments are closed.