Czy islam może być przyczyną groźnych chorób? Zarzynał ojca krzycząc „Allah Akbar”

ataki islamistów/Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay

Młody człowiek usiłował zarżnąć swojego ojca w mieszkaniu przy rue de Poirier-Fourrier w podparyskiej miejscowości Argenteuil. Niby tylko groźna kłótnia rodzinna, ale jak wytłumaczyć, że wykrzykiwał przy tym religijne hasło islamskie – „Allah Akbar”?

Coraz większa ilość niezrównoważonych osobników we Francji używa okrzyku „Allah Akbar” i ciekawe jak wyjaśnią to w końcu lekarze?

18-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję i umieszczony w areszcie. Następnie jednak poddano go badaniom psychiatrycznym i hospitalizowano w zamkniętym zakładzie.

Do awantury w Argenteuil doszło późnym wieczorem, około godziny 23:00. Zaatakowany nożem z 16-centymetrowym ostrzem, ojciec schronił się u sąsiada. 55-latek powiedział policji, że jego 18-letni syn kilka razy go dźgnął. Doniósł też, że syn kilkakrotnie krzyczał przy tym – „Allah Akbar”.

Ojciec także trafił do szpitala, z ranami głowy i ręki, którą osłonił się przed ciosem w brzuch.

Źródło: Le Parisien/ Actu17

2 KOMENTARZE

  1. Koran dopuszcza związki małżeńskie między dość bliskimi kuzynami. Szacuje się, że nawet połowa muzułmanów może pochodzić z chowu wsobnego. Nic więc dziwnego, że z każdym kolejnym pokoleniem degenerują się coraz bardziej.

Comments are closed.