Klaudia Jachira obraża Chrześcijan i Żydów. Są też wątki homo. „Nowy dekalog, przygotujcie się!” [VIDEO]

Klaudia Jachira naigrawa się z dekalogu Źródło: Twitter/Klaudia Jachira

Klaudia Jachira to młoda poseł z KO. Zanim polityk dostała się do Sejmu, zdobyła rozpoznawalność robiąc kontrowersyjne performance, które przez niektórych były określane jako patostreaming. Polityk postanowiła wrócić do kontrowersyjnych występów i wstawiła na Twittera nagranie, które jest obraźliwe dla Chrześcijan i Żydów.

– Oto nowy Dekalog wyborców PiS-u. Jam jest siłą, która wyprowadzi cię z Unii Europejskiej, domu niewoli wprost w objęcia komuny bis – mówi Klaudia Jachira na nagraniu, które wrzuciła do sieci. Komentatorzy uważają, że wideo obraża Chrześcijan i Żydów.

– Pamiętaj, nie będziesz czcił innego imienia niż Jarosław. Będziesz budował pomniki Lechowi, ale nie Wałęsie, tylko temu drugiemu – mówi dalej młoda poseł KO.

Cały performance Jachiry polega na naigrawaniu się z przykazań, tak ważnych dla Chrześcijan i Żydów. Można się jedna doszukać również wątków… homofobicznych!

– Nie pożądaj żony bliźniego swego. Lepiej przerzuć się na chłopców – słyszymy w nagraniu.

12 KOMENTARZE

  1. W końcu sejm to cyrk – posłowie z dalszych ław robią to, co im każe ich treser.

  2. Dwoje wrogow POPIS pluje Polsce I Polakow w twarz, niszczy I rozkrada oraz promuje zgbilizne !! Jak dlugo bedziemy sie na to zgadzac ?
    JPII Nie lekajcie sie !

  3. Pani posel reprezentuje miliony podobnie myslacych i wartosciujacych Polakow. To oni sa wiekszoscia, przyszloscia i niestety poczatkiem konca narodu polskiego.

  4. Jakie to zabawne kiedy chrześcijan nazywa się Chrześcijanami tylko z tego powodu że obok mówi się też o żydach czyli wyznawcach judaizmu. A przecie z wielkiej litery pisze się o tych ostatnich tylko gdy chodzi o ich narodowośc a nie ich wiarę.

  5. Oni powinni przechodzić jakieś okresowe badania psychologiczne, a patrząc na powyższe psychiatryczne.

  6. Czy oni przechodzą jakieś badania w ogóle, może warto by wprowadzić okresowe jak we wszystkich zawodach, zwłaszcza psychiatryczne.

  7. Jednak doopokracja się już kończy.Jeszcze niech na koniec uchwalą zwierzętom czynne i bierne prawa wyborcze i będzie komplet!

Comments are closed.