Skandal w telewizyjnym studio! Zobaczcie jak potraktowano Dobromira Sośnierza [VIDEO]

Dobromir Sośnierz wyśmiewany w telewizyjnym studio fot. screen Facebook @KONFEDERACJA2019
Dobromir Sośnierz wyśmiewany w telewizyjnym studio fot. screen Facebook @KONFEDERACJA2019

Skandal w telewizyjnym studio! Zobaczcie jak potraktował posła Konfederacji, Dobromira Sośnierza, reżimowy dziennikarz Samuel Pereira.

Czegoś takiego jeszcze nie było. Szef TVP Info, Samuel Pereira w niezwykle obcesowy sposób potraktował będącego gościem programu „Twój wybór” Dobromira Sośnierza.

Nie chodzi nawet o standardowe dla funkcjonariuszy TVP przerywanie wypowiedzi. Tym razem Pereira posunął się dalej i próbował ośmieszyć na wizji posła Konfederacji.

Wtórował mu goszczący w studio poseł PiS Piotr Kaleta, który rechotał rubasznie gdy Sośnierz mówił o postulacie wyboru sędziów przez obywateli jako rozwiązania obecnego impasu.

Oznacza to prawdopodobnie, iż kierownictwo PiS przyjęło nowe wytyczne odnośnie ataków na Konfederację przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej.

 

18 KOMENTARZE

 1. Jaka CYWILIZACJA?!
  Każda ZBRODNIA,nie wyłączając HOLOKAUSTU ma swoje:MOTYWY,WYKONAWCÓW i NARZĘDZIA ZBRODNI.W przypadku HOLOKAUSTU prawie w ogóle nie mówi się o MOTYWACH,a te mają swoje zastosowanie w kontynuowaniu ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM,a szczególnie na Wołyniu,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
  Powyższą żydowską strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI,a Michael E.Jones przeanalizował oceniając WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Potwierdza się,że aktualnym narzędziem jest KULT HOLOKAUSTU z nadużywaniem pojęcia ANTYSEMITYZMU,aby ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.To co aktualnie Polski dotyczy to efekt procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Ma tu zastosowanie EKONOMIA ŻYDOWSKA,vide AKTA 447,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,ten polski badacz antyku,scharakteryzował w BIZANTYJSKIEJ,pozostawiając po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Korzenie konfliktu opisał inny polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM A JUDAIZM.
  W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK,liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.W historycznych uwarunkowaniach OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 2. Kaleta powinien się zbadać u endokrynologa, z powodu chichrania się cieniutkim głosem, oraz czy cycole nie urosły mu.

 3. Sośnierz ma naprawdę wielkie cojones i wolę zmiany tego kraju na lepsze, że w ogóle próbował rozmawiać z takim elementem.

 4. Pan Sośnierz powinien powiedzieć na wizji, że czuć od nich alkoholem… ciężko byłoby im to podważyć. Ale taka postawa Pisu tylko powiększa elektorat prawdziwej prawicy. I bardz dobrze.

  • sam też jakbym poczuł alkohol. to co, że przez monitor? wydaje mi się że Ci „panowie” byli wstawieni. naprawdę mam takie nieodparte wrażenie. temu w okularach plątał się język i miał kłopoty ze zrozumieniem słów pana Sośnierza. ten drugi wesołek miał wyraźny problem z opanowaniem swoich emocji i zachowań. wszystko wskazuje na stan obniżonej poczytalności

 5. A tak w ogóle to przedstawiciele „Konfederacji” w żaden sposób nie potrafią znaleźć się w telewizji! Popełniają kardynalne błędy swoim zachowaniem! Pan Sośnierz nie potrafi mówić wyraźnie, nie potrafi logicznie i błyskotliwie uzasadnić swoje stanowisko! Zachowujecie się jak pospolite ćwoki! Kiedy wreszcie poruszycie sprawę emerytur kobiet rocznika 1953 ??!! Tym tematem powinniście przygwoździć zarówno peowiaków, zsl, lewaków i pisowców!! To jest temat, którym możecie zwojować telewidzów! Nie bądźcie baranami!

 6. Zachowanie tych dwóch fircyków jest totalnym chamstwem wobec Pana Posła Sośnierza. Szlag mnie trafia, iż z moich podatków takie kreatury są opłacane. Propaganda PiSu w tym wypadku sięgneła dna. Jak to możliwe, że ten dziennikarzyna po tak haniebnym potraktowaniu zaproszonego gościa jeszcze ma pracę w TVP?

 7. Oto dowód,ze PiS to debile! Nie potrafi nawet zamknąć ryja jak druga osoba mówi tylko śmieje się jak głupi do sera. To samo ten pisowski dziennikarzyna. Dno dna! Sosnierz powinien im rysować,bo tępaki jak się mówi nie rozumieją!

 8. Klęska TVN. Oglądalność „Wiadomości” TVP (na TVP1 oraz na TVP Info) to 5,5 milionów widzów, „Fakty” TVN to tylko 1,5 miliona widzów. Bo jak długo widzowie TVN24 mogą być szczuci na własny kraj?

 9. Nie ma co się oburzać. To jest front, a nie fabryczka marmolady:). PiS sprawiający wrażenie jakby ośrodek zewnętrzny oddelegował ich do zagospodarowania elektoratu patriotycznego robi wszystko, aby robić za opcję bezalternatywną dla tego elektoratu. Jacyś więc „oficerowie prowadzący” kombinują, aby bez drastycznych środków neutralizować wszystko co ideowe i suwerennościowe. Nie wystarczy zatem mieć rację. Tamtym nie chodzi o żadną dyskusję (dyskutują, to se we własnym gronie okrągłostołowym z rozpisanymi rolami). Trzeba w takich akcjach iść na nokaut, każdego łącznie z prowadzącymi zapędzać do narożnika i mieć opanowane stałe fragmenty gry. W tym zaś konkretnym temacie sądów błędem jest taki dystans i pieprzenie, że każdy ma rację (bo Konstytucja jest kiepska, co jest prawdą), co uprawia w tym temacie także pan Bosak, ale zaatakować PiS, pytając dlaczego nie podejmuje się czynności przeciwko sędziom, którzy jawnie i ostentacyjnie łamią prawo, co oznacza akceptację grupy sędziów jako rzeczywiście nadzwyczajnej kasty. Konfederacja ma walczyć nie o przekonanych, ale o rozczarowanych do PiS. I w tej walce jeńców brać nie wolno jeżeli chce się zrobić dobry wynik w maju i bardzo dobry w wyborach parlamentarnych, na które trzeba być gotowym 24/24, bo mogą być wcześniej, niż wynika to z kalendarza wyborczego. Nie należy zatem zadowalać się oburzaniem na PiS, lecz wymagać od siebie.

 10. Sośnierz nie zaproponował wyjścia z sytuacji patowej w sądownictwie. Prawda jest taka, że Konfederacja wspiera totalsów i tym nie róznią się niczym od PO. Postulat powszechnych wyborów sędziów jest absurdalny – nawet konstytucja tego nie przewiduje.

Comments are closed.