Posłanka KO o Kidawie-Błońskiej: „Będzie bardzo dobrą prezydentką”

Sensacyjna teoria Małgorzaty Kidawy-Błońskiej! To Polacy są przyczyną brexitu! Foto: print screen z YouTube/Polskie Radio
Sensacyjna teoria Małgorzaty Kidawy-Błońskiej! To Polacy są przyczyną brexitu! Foto: print screen z YouTube/Polskie Radio

Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej, uważa, że Kidawa-Błońska będzie bardzo dobrą „prezydentką” i bagatelizuje jej wpadki.

Barbara Nowacka idzie w zaparte i bagatelizuje kolejne wpadki Kidawy-Błońskiej. Jak na feministkę przystało tytułuje ją „prezydentką”.

Będzie bardzo dobrą prezydentką, ale być może dochodzą do niej stresy, które każdy z nas ma – usprawiedliwiała kandydatkę Koalicji Obywatelskiej pytana o przyczyny jej wpadek.

Dociskana przez prowadzącą program „Gość Radia Zet” przyznała jednak, że Kidawa-Błońska nie jest idealna.

Nie jest idealna, ani ja nie jestem idealna, ani słuchający nas nie są idealni. Jest świetnym marszałkiem Sejmu. Dyskwalifikującym jest niewiedza, czym jest państwo prawa – mówiła.

Wyjaśniła też, że Kidawa-Błońska nie jest typem polityka wiecowego.

Nowacka zadeklarowała, że poprze jej kandydaturę i będzie to rekomendować swojemu ugrupowaniu – Inicjatywie Polskiej.

Zrobimy wszystko, żeby Małgorzata Kidawa-Błońska wygrała wybory. Nie będzie człowiekiem idealnym, bo jest jak każda z nas – czasem się myli, czasem zdenerwuje.  – powiedziała na antenie.

Natomiast jest w niej dużo dobrej woli, dużo praworządności, jest chęć porozumienia się z drugą stroną – zachwalała Kidawę.

Ze słów Nowackiej wynika, że ma świadomość, że KO stawia na bardzo niepewnego konia i przepchnięcie go do II rundy wymagać będzie sporego wysiłku.

Kidawa-Błońska jest na razie na dobrej drodze do tego, by stać się królową memów jak Ryszard Petru lub Bronisławem Komorowskim w spódnicy.

Źródło: Radio Zet

Comments are closed.