Poseł Konfederacji o Krzysztofie Bosaku: „Będzie łączył w swoim programie to na co czeka większość Polaków”

Grzegorz braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak. Foto: PAP
Grzegorz braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak Foto: PAP

Artur Dziambor zachwala kandydaturę Krzysztofa Bosaka. Poseł Konfederacji mówi, że właśnie na taki program czekali Polacy.

Artur Dziambor był gościem programu „24 pytania” w Polskim Radio. Wypowiedział się między innymi na temat kandydatury Krzysztofa Bosaka i programu z jakim idzie do wyborów prezydenckich.

Poseł Konfederacji uważa, że właśnie na taki program czekali Polacy.  Będzie ona bazował na połączeniu patriotyzmu z wolnym rynkiem.

Dziambor mówił w tym kontekście o zaprezentowanym niedawno w Sejmie projekcie Konfederacji, który zakłada dobrowolność płacenia składek ZUS. Krzysztof Bosak mówił w trakcie jego prezentacji, że jest on wyrazem poparcia dla polskich przedsiębiorców. Apelował też aby nie zabierać Polakom owoców ich ciężkiej pracy.

Dziambor skrytykował także tych, którzy do tej pory „odgrywali na scenie politycznej rolę patriotów i wolnościowców” czyniąc wyraźną aluzję do POPiSu. Powiedział, że oba ugrupowania zawiodły oczekiwania Polaków i nie spełniły swoich obietnic.

Dziś o godzinie 13.00 odbędzie się inauguracja kampanii prezydenckiej Krzysztofa Bosaka. Transmisję z tego wydarzenia można oglądać na NCzasTV:

Źródło: Polskie Radio/nczas

Comments are closed.