Krzysztof Bosak i Karina wzięli dziś ślub. Pierwsze zdjęcia z ceremonii! [FOTO]

Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak. Foto: Twitter
Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak. Foto: Twitter

Krzysztof Bosak podzielił się na Facebooku zdjęciami ze swojego ślubu. Kandydat Konfederacji na prezydenta ożenił się z prawniczką z konserwatywnego Instytutu Ordo Iuris. Tym samym wytrącił swoim przeciwnikom ostatni argument z rąk. Wcześniej zwolennicy kawalera z Żoliborza zarzucali Konfederacie, że nie ma żony.

Czy tak właśnie wygląda przyszła para prezydencka? Krzysztof Bosak wrzucił do swoich mediów społecznościowych zdjęcia ze ślubu. Świeżo upieczona Pani Bosak jest z zawodu prawnikiem.

„Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju. Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski 🙂 Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!” – napisał Bosak.

Comments are closed.