[TYLKO U NAS] Wiemy kiedy Krzysztof Bosak się żeni! Zobacz kim jest jego wybranka serca

Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak. Foto: Twitter
Karina Walinowicz i Krzysztof Bosak. Foto: Twitter

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta Polski, już dziś zmieni swój stan cywilny. Wiemy także, kto jest jego wybranką! To utytułowana konserwatywna prawniczka Karina Walinowicz. Trzeba przyznać, że poseł ma oko do kobiet.

Od paru tygodni, gdy zaczęły rosnąć słupki poparcia dla kandydata Konfederacji – Krzysztofa Bosaka, media mainstreamu wytykają mu brak żony. To jednak niebawem ma się zmienić.

Jak poinformował Damian Kita ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Bosak szykuje się nie tylko do wyborów, lecz także do ślubu! Wybranka jego serca została Karina Walinowicz.

Kim jest przyszła żona Bosaka?

Karina Walinowicz to analityk Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, koordynator Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Więc widzimy, że o kłótnie ideologiczne między przyszłymi małżonkami martwić się nie musimy.

Dodajmy, że Krzysztof Bosak pojawia się regularnie ze swoją partnerka na konwencjach, spotkaniach czy imprezach okolicznościowych. Więc mainstreamowe media po prostu nie interesowały się tematem. Szukały jedynie jakiegokolwiek haka na kandydata Konfederacji.

A kiedy ślub? Wg informacji, do których udało się dotrzeć alaluna.pl oraz nczas.com to już jutro! Czyli 8 lutego!

Jak widać Krzysztof Bosak planuje pójść do urny już z obrączką na palcu. Przyszłej młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego! Pięknego ślubu i wspaniałej zabawy na weselu!

Comments are closed.