Wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża. Koronawirus to nie najgorsze, co nas czeka!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: YouTube

Wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża. Najbardziej popularny i skuteczny polski jasnowidz w Polsce przewidział nadejście chińskiego wirusa. Jadnak okazuje się, że to nie najgorsze, co nas czeka!

O tym, że koronawirus z Chin zbiera śmiertelne żniwo w Chinach i na świecie mówić nie trzeba. Mija kolejna doba, gdy z coraz większym niepokojem spoglądamy w kierunku Chin.
Epidemia koronawirusa 2019-nCoV zabiła już w Chinach kontynentalnych 636 osób, a zakażenie wykryto dotąd u ponad 31 tys. a końca tej epidemii nie widać.

Po raz kolejny okazało się, że Krzysztof Jackowski ma niesamowity dar. Przewidział bowiem on zarazę z Chin dawno temu, a teraz wypowiedział się w sprawie śmiertelnego zagrożenia i dalszych losów ludzkości.

Krzysztof Jackowski przepowiedział taki stan rzeczy już pięć lat temu na łamach „Super Expressu”.

– To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. Przypomnieli mi kontaktujący się ze mną ludzie. Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk – stwierdza Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Jego osiągnięcia są niezwykle. Jackowski pomógł an dzień dzisiejszy w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1100 innych tajemnic.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z SE.pl powiedział co czeka Polskę w konfrontacji z wirusem z Chin.

– Uważam, że nie będzie z tego tragedii, chociaż kilka lat temu mówiłem, że będzie problem, także w naszym kraju, że ludzie będą bali się oddychać. Mam wrażenie, że ludzie są coraz bardziej ostrożni, żeby nie daj Boże się czymś nie zarazić.

– Oczywiście, jeżeli ten wirus by się rozprzestrzenił, to sytuacja mogłaby się zrobić dosyć niepokojąca – skomentował sprawę jasnowidz z Człuchowa.

Jednak co niepokojące dla nas i całego świata, to kolejna wizja Pana Krzysztofa. Według jego słów czeka nas coś, co będzie o wiele gorsze niż koronawirus!

– Pomyślałem sobie, co z tym wirusem, a skojarzyło mi się całkiem coś innego. Zamach na dużego polityka. Gdzieś jest szykowany zamach polityczny, zamach na dużego polityka. To wstrząśnie światem – powiedział Jackowski.

Następnie dodał, że jego zdaniem zamach na ważną osobę ze świata politycznego będzie miał większy wpływ na świat niż koronawirus.

Oby Pan Krzysztof tym razem nie miał racji…

Źródło: Super Express/ YouTube: Krzysztof Jackowski

Comments are closed.