Joaquin Phoenix odebrał Oscara. Lewacki bełkot w podziękowaniu za nagrodę [VIDEO]

Joaquin Phoenix odebrał Oscara. Jego przemówienie zapadnie w pamięć na długo. Foto: print screen z YouTube/ZindaStudios
Joaquin Phoenix odebrał Oscara. Jego przemówienie zapadnie w pamięć na długo. Foto: print screen z YouTube/ZindaStudios

Joaquin Phoenix odebrał Oscara za rolę w filmie „Joker”. Jego przemówienie na długo zapadnie w pamięć. Było ono manifestem politpoprawnych, lewackich ideologii.

Joaquin Phoenix odebrał Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Joker”. Reżyserem obrazu jest Todd Phillips. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że oprócz oczywiście świetnej kreacji duże znaczenie miały tu lewackie poglądy aktora.

– Myślę o tych niepokojących problemach, z jakimi się zmagamy. I myślę, że czasami czujemy, że walczymy o różne cele. Ale ja widzę w tym podobieństwa. Myślę, że czy mówimy o nierównościach wynikających z płci, rasizmie, prawach osób queer czy prawach zwierząt, mówimy o walce z nierównościami, o walce z przekonaniem, że jedna nacja, jedna rasa, jedna płeć, jeden gatunek, ma prawo dominować, kontrolować, wykorzystywać inny – powiedział aktor w swym przemówieniu.

To jednak nie wszystko.

– Myślę, że staliśmy się bardzo „rozłączeni” od świata naturalnego i wielu z nas jest winnych tego, że mamy egocentryczne podejście, myślimy, że jesteśmy centrum wszechświata. Wychodzimy do świata naturalnego i niszczymy go, myślimy, że możemy zapłodnić nienaturalnie krowę, a kiedy ona rodzi, kradniemy jej dzieci. Mimo, że słyszymy jej smutek. A potem kradniemy jej mleko i dodajemy je do naszej kawy i płatków – kontynuował.

Aktor zdobył się także na osobiste wyznanie.

– Byłem przez całe moje życie samolubny, czasami okrutny, trudny do współpracy, ale jestem wdzięczny, bo tak wielu z was tutaj zgromadzonych, dało mi drugą szansę. I myślę, że to wtedy jesteśmy najlepsi, kiedy siebie wspieramy, nie kiedy chcemy „anulować” innych ze względu na popełnione błędy, ale kiedy pomagamy sobie dojrzewać, edukujemy się, wskazujemy sobie drogę – to jest najlepsze człowieczeństwo – przyznał.

9 KOMENTARZE

  1. „My”??? Czyli przyznał się,że zapładniał nienaturalnie krowy?!?A fuj! Co na to SS???Może by pokazała temu celebrycie/tce jak się zapładnia krowy naturalnie?

    • To was czeka Rodacy jak dalej bedziecie ogladac te amerykanskie seriale w TV te lewackie smieci, burdel, ktore zrobia z was takich samych durniow wierzacych w krowe i pieska ~~ nie w P Boga !

  2. Co te debile mają z tym gwałceniem krów?? Zoofile z nich? Podnieca ich obcowanie ze zwierzętami ?

  3. Ojeny widzę, że potrzebne jest uprawnienie do korzystania z internetu bo widać, że co nie którzy nie potrafią łączyć kropek. Cóż :)… Żyjcie w swoich bańkach

Comments are closed.