Meczet w Białymstoku powstanie za saudyjskie pieniądze. Tak wygląda ubogacanie Podlasia

Meczet w Białymstoku powstanie za saudyjskie pieniądze. Tak wygląda ubogacanie Podlasia. Foto: Pixabay
Meczet w Białymstoku powstanie za saudyjskie pieniądze. Tak wygląda ubogacanie Podlasia. Foto: Pixabay

Już niedługo powstanie meczet w Białymstoku. Co ciekawe, zapłaci za niego Arabia Saudyjska. W sprawie pojawia się jeszcze jeden interesujący wątek.

Meczet w Białymstoku powstanie wskutek decyzji prezydenta Tadeusza Truskolaskiego. Inwestycję sfinansuje Arabia Saudyjska.

Co ciekawe, Tatarzy mieszkający na Podlasiu są przeciwni budowie. Otóż twierdzą oni, że nie potrzebują kolejnego miejsca do modlitwy.

Pomysł wybudowania islamskiej świątyni w stolicy Podlasia pojawił się już 2 lata temu. Dopiero teraz Truskolaski reprezentujący Platformę Obywatelską wydał odpowiednie pozwolenie.

Meczet stanie przy ulicy Piastowskiej. W jego sąsiedztwie będzie osiedle mieszkaniowe oraz szkoła.

Budynek będzie mieć 14 metrów wysokości. Nie będzie miał jednak drogi dojazdowej, stąd też miasto ustanowiło „służebność gruntową na czas nieokreślony, polegającą na prawie przejścia i przejazdu”.

Źródło: ddb24.pl

9 KOMENTARZE

  1. Mieszkańcy miasta chcieli być „postępowi” to wybrali sobie „postępowego” prezydenta, który sprowadził Wahhabitów na ich głowy, najbardziej radykalny odłam islamu. Nie ma co rozpaczać nad losem głupców, którzy sami na siebie sprowadzają nieszczęście.

    • Białystok jest tak „zabetonowany” przez rozmaite układy „towarzysko biznesowe”, że trudno jest odsunąć od koryta te pozostałości Partii Oszustów. Stąd, aby pogłębiać kryzysy i podziały Truskolaski „serwuje” Białostoczanom „islamski bigos”. Ale chwała Bogu, za parę lat ten szkodnik poleci ze stołka na zbity pysk. Tylko będziemy musieli po nim posprzątać.

  2. Czyli w polin również politycy i urzędnicy zostali przekupieni saudyjskimi petrodolarami aby budować imperium islamskie. Do tej pory myślałem, że tylko lewacy w Europie zachodniej i w Skandynawi sprzedali swoich obywateli w niewolę. A okazuje się, że t też…
    Mechanizm jest taki, że Saudyjczycy finansują podstawy kulturowo-religijne i skorumpowanie polityków oraz urzędników a Erdogan przysyła V kolumnę w postaci „uchodźców”, która w odpowiednim momencie, w razie otwarcia oczu przez tubylców, wyrżnie ich nożami w ich domach. Ale to w ostateczności, ponieważ w założeniu głównym przejęcie władzy ma się odbyć na drodze rozmnożenia islamistów( zgodnie ze słowami Arafata iż najpotężniejszą bronią islamu jest macica muzułmańskiej kobiety) oraz dzięki patologii demokracji w której masowo zaczną zaraz powstawać islamskie partie polityczne, które przejmą władzę w Europie. A wtedy europejscy post-chrześcijańscy Aborygeni zostaną zredukowani do niewolniczej siły roboczej pracującej na islamskich panów. Pracujących pod eskimoskimi nadzorcami, oczywiście.

  3. w Łodzi też miał powstać meczet dopóki na teren budowy ktoś bezczelnie wrzucił świński łeb … no jak tak można … ziemia stała się nieczysta i po meczecie … do tej pory nie złapali tego łobuza

    • W Białymstoku najwyraźniej nie mają tak sprytnych obrońców Cywilizacji Łacińskiej. Nie popisało się towarzystwo z ruchu patriotyczno-narodowego – chłopaki z Jagiellonii potrafią tylko głośno się wydzierać po fakcie, a na taki banalnie prosty i skuteczny sposób nie wpadli wcześniej. Swoją drogą to genialny pomysł.

Comments are closed.