Jacek Wilk z Konfederacji wytłumaczył wyborcom PiS ważną kwestię. Zrozumieją?

Jacek Wilk z Konfederacji w Polsat News. Foto: print screen Polsat News
Jacek Wilk z Konfederacji w Polsat News. Foto: print screen Polsat News

Jacek Wilk z Konfederacji wytłumaczył wyborcom PiS ważną kwestię. Wyjaśnił, że popierana przez nich partia buduje socjalizm.

Jacek Wilk zabrał się za tłumaczenie wyborcom PiS dlaczego Konfederacja krytykuje ich ukochaną partię.

Krytykujemy tę partię bo jest u władzy i buduje socjalizm czyli ustrój oparty na złodziejstwie, zazdrości, zawiści i innych najniższych instynktach. – czytamy we wpisie na Twitterze.

Jednocześnie polityk Konfederacji zapewnił, że podobna krytyka spotkałaby PO gdyby ta tworzyła rząd.

Gdyby u władzy była PO -robilibyśmy to samo bo to tacy sami socjaliści tylko nie udają katolików – napisał.

Przypominał tym samym starą prawdę o socjalistach pobożnych i bezbożnych, którzy na zmianę rządzą Polską.

Obnażył też prawdę, która powinna być ważna dla wszystkich katolików, a jest ich sporo w elektoracie PiS.

Socjalizm łamie przykazania „Nie kradnij”, „Nie pożądaj rzeczy bliźniego swego”, a czasem (rozwinięty socjalizm) „Nie zabijaj” – przypomniał.

Podkreślił, że każdy katolik musi być przeciwnikiem socjalizmu bo jest on sprzeczny z nauką Kościoła.

5 KOMENTARZE

  • Naczelnik przekroczył plan i osiągnął już etos Gomułki, natomiast jego elektorat jest czysto gierkowski. Partyjniacy chodzili do kościółka poświęcić jajeczka i pokwitować odbiór zapiekanki z mąki i wody. „Myślenie magiczne” nie wymaga znajomości etyki, a tym bardziej jej stosowania. Nie jestem wrogiem Kościoła Katolickiego, ale może przydałby się jakiś Kościół „zewnętrzny” i „wewnętrzny”, bardziej elitarny.
   Pewien ceniony polski nauczyciel buddyjski, zapytany czy buddyści chcieliby stanowić prawa, odpowiedział dowcipnie, że owszem, żeby w przedszkolach nie uczyli buddyzmu. Szczęść Boże!

  • Proponuję czerwony opłatek i białe wino, może to pomoże? I od przedszkola Friedman i Hayek, żadnych bajek o smokach.

 1. Naczelnik przekroczył plan i osiągnął już etos Gomułki, natomiast jego elektorat jest czysto gierkowski. Partyjniacy chodzili do kościółka poświęcić jajeczka i pokwitować odbiór zapiekanki z mąki i wody. „Myślenie magiczne” nie wymaga znajomości etyki, a tym bardziej jej stosowania. Nie jestem wrogiem Kościoła Katolickiego, ale może przydałby się jakiś Kościół „zewnętrzny” i „wewnętrzny”, bardziej elitarny.
  Pewien ceniony polski nauczyciel buddyjski, zapytany czy buddyści chcieliby stanowić prawa, odpowiedział dowcipnie, że owszem, żeby w przedszkolach nie uczyli buddyzmu. Szczęść Boże!

 2. Jest tylko jeden problem: Wilk nigdy nie będzie rządził, nie będzie miał władzy. Jak zdobyć tą władzę? Wyborcy PiSu są głupi? Ludziom trzeba dać wizję i nadzieję, a tego Wilk już nie potrafi.

Comments are closed.