Grzegorz Braun: „Państwo polskie jest w fazie zaawansowanej wrogiego przejęcia”

Grzegorz Braun. Foto: PAP
Grzegorz Braun. Foto: PAP

– Jeśli idzie o obronność, zorganizowanie, morale, to na tle całego państwa polskiego, straż pożarna jest potęgą. W Ochotniczej Straży Pożarnej jest prawdziwe społeczeństwo obywatelskie – mówił Grzegorz Braun podczas posiedzenia Parlamentarny Zespół Strażaków.

Poseł Konfederacji chwalił poziom zorganizowania strażaków, ale wyraził również obawy, że państwo polskie jest w fazie zaawansowanej wrogiego przejęcia.

Całe wystąpienie Grzegorza Brauna do obejrzenia na kanale NCzasTV.

7 KOMENTARZE

 1. braun to demagog, co innego pod publikę mówi, a co innego robi, z ludzi robi idiotów. Cała konfederacja to jest początek jej końca. w następnych wyborach nie mają szans. głosują jak pisowcy. porozumieli się z pisem, a społeczeństwo jak zwykle dało sie nabrać

  • Bardzo się mylisz. Konfederacja idzie w siłę i jako jedyna wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Oby jak najwięcej przejrzało na oczy i głosowało na Konfederacje.

 2. Panie Braun 5 lat temu widziałem pana W roli prezydenta ale juz mi pszeszło.Musi sie pan dużo uczyc by zostac rasowym politykiem i służyc Polsce

  • Masz rację powinien się uczyć od Niesiołowskiego i Sylwii Spurek. Dlaczego nie zajmuje się gwałconymi krowami tylko wymyśla jakieś urojone zagrożenia ze strony wspaniałego, przyjacielskiego, pokojowego Izraela.

 3. Straż pożarna nie ma cyfrowej łączności radiowej niezależnej od komórek.
  taka łączność powinna miec też policja, wojsko.
  Ważne by przesłac mapy, zdjęcia i wiadomości gdy siec jest przeciażona
  coś jak D-Star tylko lepsze.

Comments are closed.