Krzysztof Bosak o Andrzeju Dudzie. „Jako głowa państwa nadskakuje środowiskom żydowskim”

Krzysztof Bosak, na konwencji wyborczej Konfederacji fot. PAP/ Tomasz Gzell
Krzysztof Bosak, na konwencji wyborczej Konfederacji fot. PAP/ Tomasz Gzell

Krzysztof Bosak udzielił długiego wywiadu portalowi gazeta.pl. Poruszano wiele wątków. Kandydat Konfederacji na prezydenta  zwrócił uwagę na to, iż Andrzej Duda nadskakuje środowiskom żydowskim.

Krzysztof Bosak odniósł się do tej kwestii pytany z jakimi środowiskami Polska nie powinna utrzymywać kontaktów.

Na przykład marginalne środowiska ideologiczne, które atakują Polskę. Dlatego mówię, że pomiędzy utrzymywaniem kontaktów a nadskakiwaniem pewnym środowiskom jest ogromna różnica. – odpowiedział.

Komu nadskakuje obecna władza? – dopytywał prowadzący wywiad Łukasz Rogojsz.

Niestety zachowania i działania prezydenta Dudy dowodzą, że jako głowa państwa nadskakuje środowiskom żydowskim – wyjaśnił Bosak.

Kandydat Konfederacji zwrócił też uwagę, że urzędujący prezydent nie reprezentuje idei konserwatywno-wolnościowo-narodowych. Zarzucił mu, iż mówi językiem liberalnym czy wręcz lewicowym o polskiej historii. Mówił iż, w przeciwieństwie do Konfederacji, Andrzej Duda dystansuje się od nacjonalizmu, autoryzuje politykę socjalną PiS-u, i realizuje program wielokulturowo-socjaldemokratyczno-patriotyczny.

Dla prezydenta Dudy priorytetem jest zachowanie wysokiej wiarygodności w środowiskach poprawnych politycznie – żydowskich, lewicowych, mediach głównego nurtu, wielkich międzynarodowych korporacjach. – ocenił.

Podobnie jak w wywiadzie dla NCzasTV Bosak powiedział też, że Andrzej Duda „puszcza oko” raczej do wyborców lewicy niż wyborców Konfederacji.

Źródło: gazeta.pl

1 KOMENTARZ

Comments are closed.