Poseł Konfederacji OSTRO w Polsat News. „Nic nie daje takiego raka jak TVP” [WIDEO]

Jakub Kulesza podczas debaty w Polsat News / Fot. Twitter/screen
Jakub Kulesza podczas debaty w Polsat News / Fot. Twitter/screen

W programie „Polityka na Ostro” jednym z gości był poseł Konfederacji Jakub Kulesza. W trakcie dyskusji nad przekazaniem 2 miliardów złotych na TVP polityk nie przebierał w słowach.

Przypomnijmy, że zgodnie z pis-owskim planem 2 miliardy złotych mają zostać przekazane w formie dotacji na TVP. Zmiana ta prawdopodobnie przejdzie, bowiem PiS ma większość w Sejmie, póki co została jednak zablokowana przez Senat.

Tam kontrpropozycję przedstawił marszałek Senatu Tomasz Grodzki, który zaproponował, by owe 2 miliardy przekazać na onkologię. Poparcie dla tej propozycji, nie przebierając w słowach wyraził poseł Konfederacji, Jakub Kulesza.

Ja rzadko kiedy zgadzam się z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej, ale tutaj bardzo mi się propozycja marszałka Grodzkiego podoba. Przekazanie 2 miliardów z TVP na onkologię to nie jest 2 miliardy więcej, tylko 4 miliardy więcej na onkologię – powiedział Kulesza.

Dlaczego? Bo nic nie daje takiego raka jak telewizja reżymowa (TVP – red.), dla zmylenia przeciwnika nazywana publiczną – wyjaśnił poseł Konfederacji. Po tych słowach oczywiście w studio podniósł się tumult oburzenia.

Wie Pan, co Pan teraz robi? Taki trochę hejcik Pan uskutecznia – mówiła oburzona Agnieszka Gozdyra. – W stronę TVP? Trochę tak – przyznał niewzruszony Kulesza.

8 KOMENTARZE

  1. Jeszcze raz ostrzegam KONFĘ by nie szła w ANTY_PIS o charakterze totalnym !!! W wyborach prezydenckich Krzysiek Bosak, dzięki takim zabiegom nie przekroczy 5%. Jedyna strategia to PIS-BIS wymyślona zresztą przez Grzegorza Brauna. My Polacy nie lubimy kampanii NEGATYWNYCH. Opamiętajcie się proszę, szczególnie wolnościowcy. Walka z TVP przy braku jakiejkolwiek reakcji na zło wychodzące z TVN i jej odgałęzień jest z gruntu chora. Pamiętajcie, NIKT DZIŚ NIE ROZUMIE WALKI MIĘDZY PIŁSUDSKIM a DMOWSKIM

    • Polsat nie dostaje rzadowego wsparcia w wysokości 2 mld złotych z naszych podatków. Z polsatem zawsze możesz nie przedłużyć umowy. Na tvp bedziesz łożyć czy to ci się podoba czy nie.

  2. Niestety, posłem może zostać głupiec. Niewielu wie, gdzie przebiega główna linia walki.

  3. TVPiS wybiła się na truciznę najgorszą z medialnych trucizn.

Comments are closed.