Poseł Konfederacji OSTRO w Polsat News. „Nic nie daje takiego raka jak TVP” [WIDEO]

Jakub Kulesza podczas debaty w Polsat News / Fot. Twitter/screen
Jakub Kulesza podczas debaty w Polsat News / Fot. Twitter/screen

W programie „Polityka na Ostro” jednym z gości był poseł Konfederacji Jakub Kulesza. W trakcie dyskusji nad przekazaniem 2 miliardów złotych na TVP polityk nie przebierał w słowach.

Przypomnijmy, że zgodnie z pis-owskim planem 2 miliardy złotych mają zostać przekazane w formie dotacji na TVP. Zmiana ta prawdopodobnie przejdzie, bowiem PiS ma większość w Sejmie, póki co została jednak zablokowana przez Senat.

Tam kontrpropozycję przedstawił marszałek Senatu Tomasz Grodzki, który zaproponował, by owe 2 miliardy przekazać na onkologię. Poparcie dla tej propozycji, nie przebierając w słowach wyraził poseł Konfederacji, Jakub Kulesza.

Ja rzadko kiedy zgadzam się z przedstawicielami Platformy Obywatelskiej, ale tutaj bardzo mi się propozycja marszałka Grodzkiego podoba. Przekazanie 2 miliardów z TVP na onkologię to nie jest 2 miliardy więcej, tylko 4 miliardy więcej na onkologię – powiedział Kulesza.

Dlaczego? Bo nic nie daje takiego raka jak telewizja reżymowa (TVP – red.), dla zmylenia przeciwnika nazywana publiczną – wyjaśnił poseł Konfederacji. Po tych słowach oczywiście w studio podniósł się tumult oburzenia.

Wie Pan, co Pan teraz robi? Taki trochę hejcik Pan uskutecznia – mówiła oburzona Agnieszka Gozdyra. – W stronę TVP? Trochę tak – przyznał niewzruszony Kulesza.

8 KOMENTARZE

  1. Jeszcze raz ostrzegam KONFĘ by nie szła w ANTY_PIS o charakterze totalnym !!! W wyborach prezydenckich Krzysiek Bosak, dzięki takim zabiegom nie przekroczy 5%. Jedyna strategia to PIS-BIS wymyślona zresztą przez Grzegorza Brauna. My Polacy nie lubimy kampanii NEGATYWNYCH. Opamiętajcie się proszę, szczególnie wolnościowcy. Walka z TVP przy braku jakiejkolwiek reakcji na zło wychodzące z TVN i jej odgałęzień jest z gruntu chora. Pamiętajcie, NIKT DZIŚ NIE ROZUMIE WALKI MIĘDZY PIŁSUDSKIM a DMOWSKIM

    • Polsat nie dostaje rzadowego wsparcia w wysokości 2 mld złotych z naszych podatków. Z polsatem zawsze możesz nie przedłużyć umowy. Na tvp bedziesz łożyć czy to ci się podoba czy nie.

Comments are closed.