Skrajna lewica z Razem musi przepraszać za ataki na polskiego przedsiębiorcę

Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła
Adrian Zandberg i jego partia przeprosiła "Cisowiankę". Foto: PAP

Tego partia Zandberga się nie spodziewała. Sąd nakazał Razem przeproszenie polskiej firmy, za nawoływanie do bojkotu.

Ten wyrok Adrian Zandberg i jego towarzysze zapamiętają na długo. Po trzech latach sąd podjął decyzję w sprawie akcji Razem wymierzonej w Cisowiankę.

Chodzi o wydarzenia z 2017 roku. Wówczas to partia zaatakowała polską firmę, bo wiceprezes Paweł Witaszek prywatnie wspierał finansowo ruch antyaborcyjny.

Jako, że ochrona życia jest lewakom nie w smak, Razem zaczęło nawoływać w mediach społecznościowych, by nie kupować marki Cisowianka.

Oficjalnie formacja Zandberga argumentowała to tym, jakoby Nałęczów Zdrój (producent wody Cisowianka) naruszała prawa kobiet. Bezpodstawne i absurdalne zarzuty spotkały się z odpowiedzią w postaci procesu.

A ten właśnie miał swój finał. Sąd uznał, że partia naruszyła dobra osobiste – renomę i prawo do klienteli – firmy.

– Partia Razem wyraża ubolewanie, że nie dochowała należytej staranności i nie podjęła próby ustalenia, czy Nałęczów Zdrój sp. z o. o. podejmowała jakiekolwiek działania kierując się względami ideologicznymi i tym samym czy istniała podstawa do bojkotu jej produktów – czytamy w przeprosinach na stronie partii Zandberga.

„PRZEPROSINYPartia Razem przeprasza spółkę Nałęczów Zdrój sp. z o. o., producenta wody mineralnej Cisowianka, za to,…

Posted by Razem on Tuesday, 11 February 2020

Źródło: Press

3 KOMENTARZE

  1. Teraz przedsiębiorca powinien im wytoczyć proces o zwrot utraconych korzyści majątkowych. Jesli wykaże, że po lewackim hejcie sprzedaż spadła, mając wyrok w sprawie nakazu przeprosin, wygraną ma w kieszeni. To by dopiero dało lewakom do myślenia!

  2. Żałosne. Cała ta sprawa to jakiś cholerny żart
    Mam nadzieje że ta hałastra w końcu się rozejdzie i będzie spokój. Dość lobby Sorosa i popierania zbrodni i podłych lewackich łgarstw psiamać!

Comments are closed.