Szymon Hołownia zmienia strategię. Teraz stawia na ekologię. Tomasz Sommer odpowiada [VIDEO]

Szymon Hołownia zmienia strategię. Teraz stawia na ekologię. Foto: print screen z YouTube/wRealu24/Onet News
Szymon Hołownia zmienia strategię. Teraz stawia na ekologię. Foto: print screen z YouTube/wRealu24/Onet News

Po wpadce z brzozą i papierowym samolotem, Szymon Hołownia zmienia strategię. Stawia teraz na ekologię i zajmuje się… poziomem wody w Narwi.

Szymon Hołownia zmienia strategię. Spot z brzozą i papierowym samolotem okazał się wielkim niewypałem i zbulwersował wiele osób. Czas więc na zmiany.

– Poziom wody w Narwi w wakacje spadł do tego stopnia, że w Narwiańskim Parku Narodowym zamknięto przeprawę dla turystów. Tak jak w Ścinawie, sytuacja tu – nad Narwią – z roku na rok jest coraz bardziej dramatyczna. Kryzys wodny należy ogłosić natychmiast. Hołownia2020 – napisał na Twitterze kandydat na prezydenta.

Do tego wpisu odniósł się na Twitterze Tomasz Sommer.

– Czy ja dobrze rozumiem, że Pan Hołownia proponuje ponowne zabagnienie Polski? Mam dla niego hasło wyborcze: Jest bagno, ale ja zrobię większe! – napisał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”.

2 KOMENTARZE

 1. ▌▌Jak Stefek Burczymucha, który — jak sam szczerze wyznaje — nie ma nawet pojęcia, jak wygląda brzoza — może się zajmować ekologią!?

  Pogięło Was?

  .

  ▌▌„O większego trudno zucha, jak był Stefek Burczymucha…”

  ● „Stefek Burczymucha i Grupa Trzymająca Władzę”.

  ● „Ostatnia paróweczka Stefka Burczymuchy”.

  ● „Szczaw i mirabelki od Stefka Burczymuchy”.

  ● „Stefek Burczymucha i medialni wajchowi”.

  .

  ● — „Jako głównodowodzący Sił Zbrojnych RP odwołałem akcję likwidacji sprawców ostatnich zamachów terrorystycznych multi-kulti w Polsce, gdyż jak doniosły działania naszego wywiadu, mogą oni trzymać pieska, który mógłby doznać niepotrzebnego stresu…”

  Wasz Stefek Burczymucha

  .

  ● TVN ● Kwaśniewska ● TVN ● Lis ● TVN ● Palikot ● TVN ● Petru ● TVN ● Biedroń ● TVN ● Hołownia ● TVN ● …

  .

 2. Tak, tak panie Hołownia: jeszcze zabronić palenia węglem, zredukować populację ludzi- pozostawić oczywiście ,, elyty,, , starszych i mądrzejszych z Gaz Wyb na czele i ,, wykształciuchów,, po wyższych szkołach palenia na gazie- zniszczyć Puszczę Białowieską poprzez działania eko-durniów( zakazując likwidacji usuwania suchych drzew w puszczy), zakazać odstrzałów redukcyjnych chorej dzikiej zwierzyny ; no i ma Pan program zgodny z paniami i panami Spurek, Biedroń itp.

Comments are closed.