Konrad Berkowicz i Artur Dziambor przyłapani w Sejmie! Spożywali białą substancję, przed którą rząd przestrzega Polaków [FOTO]

Konrad Berkowicz i Artur Dziambor raczą się w Sejmie cukrem Źródło: Twitter/Artur Dziambor

Biały proszek do którego dostęp już niedługo będzie utrudniony dzięki działaniom rządu. Kokaina? Amfetamina? Nie! To cukier! Konrad Berkowicz i Artur Dziambor z Konfederacji zostali przyłapani w Sejmie na raczeniu się tym specyfikiem.

Prawo i Sprawiedliwość stworzyło projekt, kolejnego już, podatku. Tym razem wzrosną ceny cukru, co na pewno odbije się na budżetach domowych Polaków. Oczywiście, jak w przypadku każdej dodatkowej opłaty, rząd utrzymuje, że to wszystko dla naszego dobra. Cukier jest przecież szkodliwy i trzeba Polakom utrudnić do niego dostęp.

Dwóch posłów Konfederacji, Artur Dziambor i Konrad Berkowicz, w ramach protestu raczyło się cukrem w Sejmie. Ten, jakże niebezpieczny, specyfik rozprowadzał poseł Berkowicz.

Protest ma postać żartu, jednak cała sprawa nie jest zabawna. Nowy podatek będzie dla Polaków szczególnie uciążliwy, ponieważ cukier zawiera się w masie produktów. To zresztą jeden z powodów dla których PiS opodatkowuje właśnie ten produkt. Rządzący liczą na szybkie i duże wpływy do budżetu.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.