Lichocka z PiS pokazuje opozycji ŚRODKOWY PALEC. Później z obraźliwego gestu tłumaczy się przed Kaczyńskim [FOTO/VIDEO]

Lichocka
Joanna Lichocka z PiS Źródło: Twitter/Joanno Zielopolecka

W czwartek wieczorem w Sejmie odbyła się dyskusja o pieniądzach dla TVP i Polskiego Radia. W ferworze dyskusji wściekła poseł z PiS – Joanna Lichocka – pokazała opozycjonistom… środkowy palec. Później z obraźliwego gestu tłumaczyła się przed swoim prezesem, Jarosławem Kaczyńskim.

Dyskusja o pieniądzach dla TVP i Polskiego Radia była naprawdę gorąca. Poseł Joanna Lichocka z PiS w ferworze słownej walki najwyraźniej zapomniała o tym, że w Sejmie są kamery. Polityk została przyłapana na tym jak pokazuje posłom z opozycji… środkowy palec!

Zachowaniem Lichockiej zszokowany musiał być sam Jarosław Kaczyński. Poseł bowiem tłumaczyła się przed „naczelnikiem”. Lichocka twierdzi, że tylko przecierała oko i tak niefortunnie to wyglądało.

Po wszystkim polityk spróbowała wytłumaczyć się też własnym wyborcom na Twitterze. We wpisie Lichocka wciąż upiera się, że sytuacja uwieczniona na zdjęciach nie miała miejsca.

„Szanowni Państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej , a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl” – napisała polityk.

Komentujący wyśmiewają jednak takie tłumaczenia. „Bardzo daleko ma Pani to oko od twarzy” – piszą.

Lichocką skrytykował nawet szef klubu PiS, Ryszard Terlecki.

–  Zgadzam się z opinią, że powaga Wysokiej Izby została naruszona – powiedział.

Czyżby PiS znajdowała się obecnie w tym samym miejscu, co PO przed swoim upadkiem? Traktowanie innych z wyższością, gesty pełne pogardy…

Źródło: Twitter, WP

11 KOMENTARZE

 1. Ordynarnie powielacie fejk. I na dodatek robicie fotomontaż. Obejrzyjcie cały materiał wideo i okaże sie ,że ordynarnie , po sowiecku wręcz , kłamiecie.Lichocka potarła sobie oko środkowym palcem i to zmontowano jako obrażliwy gest. Prawica potrafi tak kłamać . wstydu nie macie !!!!! Kompromitujecie prawicę przed całą Polską !!!!

 2. Popis banda wrogow POLAKOW I POLSKI-od 1990 nie mamy rzadu Polskiego
  Rodacy – ufamy i Glosujmy na KONFEDERACJA – tak nam dopomoz Bog!

 3. Andrzeju, jeżeli dobrze obejrzysz nagranie to zauważysz, że pani poseł Lichocka pokazała środkowy palec w taki sposób, żeby wyglądało to na pocieranie oka. Najpierw potarła środkowym palcem oko, a następnie szybko pokazała go w kierunku opozycji. Zrobiła to z premedytacją, żeby móc później się w taki sposób bronić, gdyby uchwyciły ją kamery. Oczywiście tłumaczenia pani Lichockiej wystarczą niektórym naiwnie myślącym wyborcom, czego dowodem jest chociażby Twój emocjonalnie nacechowany komentarz. Jeżeli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi to te słowa pasują akurat do PiSu, który udaje partię prawicową i kłamie w żywe oczy w wielu sprawach (vide pan poseł Schreiber, który próbował wmawiać, że podatek cukrowy to nie podatek), a który swoim zachowaniem kompromituje prawicowe, konserwatywne poglądy w oczach mniej zorientowanych wyborców.

 4. Hmmmmmmmmmmmm, gdy zobaczyłem tylko ten kadr – też byłem przekonany , że Lichocka wykonała ten gest, ale gdy zobaczyłem to na filmie , to już nie jestem pewny , że celowo wykonała taki gest. Poza tym, rejwach i giewałt po stronie opozycji w tej sprawie wygląda bardzo niepoważnie .

  • Swoim komentarzem tylko potwierdzasz, że wyborcy PiSu nie są zbytnio rozgarnięci lub po prostu siejesz propagandę na zlecenie Pisu próbującego minimalizować straty po tym popisie chamstwa ze strony poseł Lichockiej. W obu przypadkach nie świadczy to o tobie dobrze.

   • Tacitus ma racje, nie trzeba byc wyborca pisu, wystarczy odrobina zdrowego rozsadku, to jest wlasnie problem totalnej opozycji, brak zdrowego rozsadku i umiaru przez co nie sa w stanie wygrac zadnych wyborow.

Comments are closed.