[NCzasTV] Tak państwo UŚMIERCA Polaków! Trucizna w jedzeniu [VIDEO]

trucie Polaków/Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pxfuel
Zdjęcie ilustracyjne. Foto: pxfuel

W rozmowie z NCzasTV przewodniczący Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej „Solidarni”, Marcin Gustowski, mówił o truciu Polaków glifosatem. Jak podkreślał, odpowiedzialni za to są rządzący.

Jest to już ponad 140. osoba. Prawie 8 nanogramów, co świadczy o tym, że jest 16-krotnie przekroczona norma glifosatu – mówił.

Jak wyjaśnił Gustowski, glifosat jest substancją rakotwórczą, o której dużo mówi się w USA. Wszystko za sprawą odszkodowań, które wypłaca koncern Monsanto, obecnie wykupiony przez Bayer AG.

W Polsce wystąpiliśmy z pismem do pana ministra rolnictwa o zwołanie w trybie pilnym trójstronnej sejmowej komisji rolnictwa, połączonej z ministerstwem zdrowia i z ministerstwem środowiska. Mamy do czynienia ze struciem polskich konsumentów. Są to obywatele z Warszawy, z Poznania – z miast – to nie są mieszkańcy wsi. W ich organizmach stwierdza się od 100 do 1600 proc. przekroczone normy dopuszczonej substancji rakotwórczej – podkreślał.

To świadczy tylko o tym, że wszystkie organy państwa nadzorcze nad systemem przetwórstwa rolno-spożywczego i produkcji żywności (…) nie funkcjonują – ocenił.

Jak się okazuje, Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Jeleniej Górze, przyznał, że nie przeprowadzono ani jednego badania. Nie wiadomo więc, jaka jest zawartość glifosadu w produktach spożywczych w marketach.

Gustowski stwierdził również, że potrzebna jest większa świadomość konsumentów.

Stąd akcja „stop glifosadowi”. Nie pozwolimy truć konsumentów (…) Ludzie robią badania. Jesteśmy przerażeni, ponieważ dwuletnie, trzyletnie dzieci mają mają substancję (glifosat – przyp. red.) po 300/400 proc. przekroczoną – stwierdził.

Szef Związku Zawodowego Rolników Rzeczpospolitej „Solidarni” zachęcał również do wykonywania takich badań. Ich koszt to około 139 zł. Poinformował również o informacyjnej grupie na Facebooku.

Odszkodowania

Pan minister Ardanowski ostatnio (…) mówiąc, o tym że trzeba powołać policję ds. bezpieczeństwa żywności, potwierdził fakt, że instytucje państwa, jak SANEPID, IJHaRS, weterynaria, po prostu nie funkcjonują. To państwo i konstytucyjni ministrowie odpowiedzialni są konstytucyjnie za strucie polskich obywateli. Dlatego każdy obywatel posiadający wynik laboratoryjnego badania ma podstawy do tego, żeby udać się do lekarza pierwszego kontaktu, zażądać skierowania na oddział toksykologii i odtruć swój organizm. Jednocześnie będzie miał podstawę do tego, żeby wystąpić przeciwko Skarbowi Państwa o odszkodowanie, plus do Bayera – mówił.

Źródło: NCzasTV

3 KOMENTARZE

 1. Ten redaktor to jakiś analfabeta? za strucie polskich obywateli, glifosadu, „stop glifosadowi”. Co to jest? Bo na pewno nie język polski

 2. Temat nie przejdzie gdyż etos musiałby się przyznać do tego,że w 89 roku zniszczono ustawowo większość dobrze istniejących instytucji kontrolujących żywność,a zastąpiono je namiastkami.Wg mendiuf polska żywność za komuny była zła i było jej mało.Wide szynka.Tylko,że różnicy pomiędzy dzisiejszą wędliną,a ówczesną nie da się opisać.Nic dziwnego,że 30 lat lansuje się hasła type;jedzcie ludzie gó.na,miliony much nie mogą się mylić.

 3. Proszę sprawdzić wpływy firmy Syngenta (siostra Monsanto) na polskie rolnictwo- wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę dla rolników. To od tej firmy pochodzi większość glifosatu. Jeszcze nie tak dawno na szwajcarskiej stronie internetowej Syngenta chwaliła się, że dostarcza Polsce ponad 40% ziarna GMO (z glifosatem) do produkcji „polskiego” piwa.
  Chętnie zrobiłbym badania na obecność glifosatu, niestety w Polsce są tylko trzy takie miejsca gdzie wykonuje się badania. (sprawdzałem) Wszystkie poza moim województwem.
  Glifosat jednak to „mały pikuś” – można, jak się bardzo chce, unikać taniej, odpadowej żywności. Nie uciekniemy jednak przed jeszcze gorszą zarazą. lobbowaną w Polsce, pt 5G.
  Nie tylko sama technika jest śmiercionośna. Specustawa likwiduje PRAWO WŁASNOŚCI- anteny będą stać co 120 metrów, nawet na prywatnych domach, bez prawa veta.
  Szwajcaria dostała za wprowadzenie 5G grube miliardy dolarów od USA. Ile dostała Polska?
  Tak, istnieje plan ograniczenia liczebności Polaków. Tylko nie wiem kto wziął za to pieniądze.

Comments are closed.