Senyszyn spisała testament. Pierwsza feministka SLD przepisała wszystko na jedną osobę…

Joanna Senyszyn w szpitalu. Foto: Facebook
Joanna Senyszyn w szpitalu. Foto: Facebook

Prof. Joanna Senyszyn przez lata lansowała się na najbardziej zagorzałą feministkę. Teraz okazuje się, że jednak kocha swojego faceta.

Posłanka SLD Joanna Senyszyn kilka lat temu miała zawał, gorączkę krwotoczną i poważne złamanie nogi. Gdy było naprawdę źle feministka spisała testament.

– Po co czekać z testamentem? Ja jestem zwolenniczką tego, aby testament sporządzić jak się jest jeszcze zdrowym, sprawnym i tak dalej – argumentowała Senyszyn.

Jak się okazało pierwsza feministka SLD przepisała cały majątek swojemu ukochanemu mężowi, z którym żyje od ponad 40 lat. A majątek kontrowersyjnej profesor jest pokaźny.

Z jej ostatniego oświadczenia majątkowego wynika, że posiada m.in. pół miliona oszczędności w złotówkach, 532 tys. euro i papiery wartościowe o wartości 371 tys. złotych. Posłanka SLD ma też kilka nieruchomości, m.in. mieszkanie w Warszawie warte niemal 300 tys. złotych, czy dom 130 mkw. o wartości pół miliona złotych.

Obecnie Senyszyn mierzy się z problemami z kręgosłupem. Przy chodzeniu musi wspierać się kulami.

– W życiu miałam wiele przeżyć. W 2014 roku miałam zawał, miałam zatrzymanie krążenia. Dawano mi 5 proc. szans na przeżycie. Byłam prawie w zaświatach. Ale po tamtej stronie nic nie ma… Nie ma Boga… – zaznacza lewicowa polityk.

Źródło: Super Express

1 KOMENTARZ

Comments are closed.