Zakopał zestaw z McDonald’s na 14 miesięcy! Potem odkopał go i zjadł! [VIDEO]

Matt Nadin i 14-miesięczny zestaw MacDonalds. Foto: YT
Matt Nadin i 14-miesięczny zestaw MacDonalds. Foto: YT

Po tym artykule prawdopodobnie będziecie omijać McDonalds’a szerokim łukiem. Brytyjczyk zakopał w ogródku zestaw z McDonald’s, po czym po ponad roku go odkopał. Gdy zobaczył, że zestaw po 14 miesiącach wygląda nie najgorzej postanowił go zjeść! Nawet mu smakowało…

Jak podaje „Daily Mail”, 40-letni Matt Nadin z Barnsley w South Yorkshire znany jest z tego, że potrafi zjeść przeterminowane jedzenie. Dlatego podjął wyzwanie McDonald’s z okazji swoich 40. urodzin. Zjadł 14-miesięczny posiłek.

40-latek w listopadzie 2018 roku kupił zestaw składający się z Big Maca, frytek i czekoladowego koktajlu mlecznego. Następnie wykopał dziurę w swoim ogródku. Tam umieścił zestaw i zostawił go na 14-miesięcy.

Podsumowując jedzenie przeleżało w ogródku w ziemi 14 miesięcy. Potem wziął zestaw i pojechał do Macdonalda by zjeść przeterminowane jedzenie.

Co ciekawe, zestaw McDonald’s, który rok przeleżał zakopany w ogródku, nie zmienił swojego wyglądu. Burger wizualnie prawie się nie zmienił!

Źródło: Daily Mail

5 KOMENTARZE

  1. Zakopał w ogródku . A potem odkopał i zjadł. Żona i przyjaciele tłumaczyli mu tyle razy, że nie jest psem tylko człowiekiem.Ale on wiedział lepiej…

  2. W tym jedzeniu prawie nie ma mięsa i w sumie to nie ma co się zepsuć bo bułka jest przecież z polepszaczami, koktajl też jest sztuczny :)

  3. Kiedyś zrobiłem eksperyment : kupiłem dobrą wędlinę ( wg wysokiej ceny ) i dałem psu – powąchał i nie zeżarł odwracając się z niechęcią ; dałem kawałeczek wędliny gorszej jakości ( też wg ceny ) – zeżarł, oblizał się i chciał jeszcze.

Comments are closed.