Cała Polska pokazuje środkowy palec! Filmy i memy zalewają Internet [VIDEO]

Fot.: Facebook Open Poznań

Rodzice, lekarze ale i zwykli Polacy. Wszyscy udostępniają zdjęcia i filmy, na których pokazują środkowy palec „dobrej zmianie”.

Posłowie PiS zagłosowali za dotacją w wysokości 2 mld złotych na TVP i Polskie Radio. Opozycja chciała, aby te pieniądze trafiły na chorych, leczonych onkologicznie.

W trakcie głosowania posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała zwolennikom przekazania 2 mld złotych na chorych środkowy palec. Później tłumaczyła się, że tylko drapała się nim pod okiem.

To tylko bardziej rozwścieczyło Polaków. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że to właśnie Lichocka miała być rzeczniczką kampanii Andrzeja Dudy (najpewniej straci to stanowisko).

W reakcji na chamskie zachowanie parlamentarzystki PiS w sieci pojawiły się nagrania rodziców chorych dzieci, lekarzy oraz zwykłych Polaków, oburzonych butą PiS.

FaqRak – profilaktyka

Rozpoczyna się walentynkowy weekend. Kochajcie się, dbajcie o siebie i badajcie.Profilaktyka to podstawa. Leczenie nowotworów w poczatkowym stadium rozwoju jest łatwiejsze i mniej kosztowne.

Posted by OPEN Poznań on Friday, 14 February 2020

Testuję pulsoksymetr i myślę o tych 100 tysiącach Polaków, których corocznie dotyka onkologiczny dramat. Którzy, w…

Posted by Kajetan Gawarecki on Friday, 14 February 2020

Posted by Rafał Smykowski on Friday, 14 February 2020

CO TEN MACIEJ STUHR…

CO TEN MACIEJ STUHR…

Posted by Tygodnik NIE on Friday, 14 February 2020

Źródło: Onet

Comments are closed.