Zrobili sobie logo. Jeleniowi tęcza wylatuje z… zadu. LGBT chce zorganizować marsz w Pile [FOTO]

homofobia Aktywista LGBT. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA
Aktywista LGBT. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA

„Pierwszy Marsz Równości w Pile potrzebuje Twojego wsparcia” – pisze na Twitterze aktywistka na rzecz LGBT, Hanna M. Zagulska. Do wpisu dodaje logo rzeczonego marszu. Znajduje się na nim… Jeleń z tęczą w…

„Pierwszy Marsz Równości w Pile potrzebuje Twojego wsparcia. Piła to nie są ćwiczenia. W 2020 Marsz Równości w największym mieście północnej Wielkopolski!” – napisała na Twitterze aktywistka na rzecz LGBT, Hanna M. Zagulska.

Przy okazji wpisu na Twitterze zaprezentowano logo marszu. Gdyby nie to, że w akcję włączeni są prawdziwi aktywiści z tego środowiska, to można by pomyśleć, że to trolling prawej strony. W logo marszu pojawia się bowiem…

„Pamiętajcie: religia, konserwatywne poglądy, heteroseksualizm, rodzina czy uniosceptycyzm to są prywatne poglądy i nie powinno się ich wyrażać w przestrzeni publicznej. Jak jesteś: antyklerykałem, progresistą, homoseksualistą czy euroentuzjastą to obnoś się z tym, BO TAK” – celnie skomentował ideę marszu użytkownik Twittera.

5 KOMENTARZE

  1. Haaaaaaaaaaaaaaaaaa, a może to ma być symbolem , ze ten cały ruch to takie jelenie bobki

  2. Najważniejsze aby chronić dzieci, dewianci nie mogą mieć z tej strony dopływu świeżej krwi. Jeżeli będą sranowić, zgodnie z naturą, 1-2 %
    Populacji ich wysiłki pójdą na marne. Najlepiej pokazywać im starych , schorowanych , samotnych, zniszczonych przez rozpustę gejów. Jako przestroge. Teraz jest dobry czas. Będą wszędzie pokazywać Biedronia -czterdziestokilkulatka o wyglądzie sześćdziesięciolatka.

    • Piszac „gej” postepujesz tak jak oni sobie zycza! To slowo z gwary homosesualistow, lewacki belkot. Najpierw zaczniesz mowic jak oni a za chwile zaczniesz myslec jak oni. Nie dajmy sobie narzucic nowomowy! Slowa „pederasta”, „lesbijka” czy „homoseksualista” doskonale oddaja istote zjawiska, nie potrzeba zasmiecac jezyka!

  3. Piszac „gej” postepujesz tak jak oni sobie zycza! To slowo z gwary homosesualistow, lewacki belkot. Najpierw zaczniesz mowic jak oni a za chwile zaczniesz myslec jak oni. Nie dajmy sobie narzucic nowomowy! Slowa „pederasta”, „lesbijka” czy „homoseksualista” doskonale oddaja istote zjawiska, nie potrzeba zasmiecac jezyka!

Comments are closed.