Holecka nie wiedziała co powiedzieć. Dziambor w prosty sposób wywołał konsternację w TVP Info

Artur Dziambor, Danuta Holecka. Foto: print screen TVP Info
Artur Dziambor, Danuta Holecka. Foto: print screen TVP Info

CBA opublikowało materiały dotyczące tzw. willi Kwaśniewskich. Poseł Konfederacji Artur Dziambor zadał pytania, które wywołały konsternację w studio TVP Info.

Prokuratura na wniosek CBA odtajniła materiały ze śledztwa dotyczącego rzekomej willi Kwaśniewskich na Mazurach. TVP błyskawicznie wyemitowała reportaż bazujący na odtajnionych dopiero co dokumentach.

Temat willi, którą badało CBA Mariusza Kamińskiego, stał się przewodnim w programach publicystycznych TVP. W „Minęła Dwudziesta” gości o „aferę” pytała Danuta Holecka.

Jednak na nieszczęście PiS w studio znaleźli się trzeźwi na umyśle goście.

– Ja przepraszam bardzo, te dokumentu z którego są roku? Sprzed piętnastu lat? A ta cała wiedza, którą od nowa będziemy teraz omawiać to z kiedy jest? To nagrania sprzed tygodnia? I gdzie są jacyś winni? A czyja jest prokuratura od już 5 lat? – zaczął pytać Holecką poseł Konfederacji Artur Dziambor.

– Nie godzę się na to, abyśmy dyskutowali o sprawach, które powinny być dyskutowane na salach sądowych, w telewizji. (…) Jeżeli (dziennikarze TVP – red.) są w stanie tak jednoznacznie wskazać, bez sądu, że wynika ewidentnie, że winny jest ten i nazywa się tak, to gdzie jest jakieś oskarżenie, gdzie jest jakiś wyrok?! – dodał Dziambor.

Źródło: TVP Info

2 KOMENTARZE

  1. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

    • Co na to:
      -konfederat poseł Krzysztof Tuduj?!
      -Wicepremier Jarosław Gowin?!

Comments are closed.