Max Kolonko znowu bajdurzy. Narodowcy na pewno nie podniosą się po tym wpisie [FOTO]

Mariusz Max Kolonko. foto: YouTube/Max Kolonko - MaxTV
Mariusz Max Kolonko. foto: YouTube/Max Kolonko - MaxTV

Mariusz Max Kolonko przytacza własne przepowiednie – bo tak sam ją nazywa – i ujawnia niezwykle „atrakcyjną” ofertę w związku z niezrealizowanym swoim planem. A wszystko to w jednym poście i komentarzu!

Max Kolonko już od jakiegoś czasu ma – delikatnie mówiąc – bardzo dziwne wypowiedzi. Przekonywał, że potrafi przepowiadać przyszłość, sugerował też plan startu w wyborach prezydenckich. Byłoby to niezwykle ciężkie, ponieważ po aferze związanej ze sztabem założonej przez niego #R trudno byłoby mu raczej znaleźć chętnych współpracowników.

Teraz zaś przytoczył własną przepowiednię, zapowiedział ujawnienie afery oraz „odtajnił” swój niezrealizowany plan dotyczący koalicji z Ruchem Narodowym.

Najpierw opublikował grafikę z napisem „jest wśród nas lider, który jak Polski Orzeł czeka, by rozwinąć skrzydła do zwycięskiego lotu”. Sentencja ta pochodzi – jak zaznacza Max Kolonko – z „Max Kolonko Przepowiednie 2018”. Zapowiedział w opisie także, iż „rewolucja trwa”.

Ujawnił także swój niezrealizowany plan. – Bracia i Siostry z Ruchu Narodowego…. – napisał Kolonko. Udostępniła także grafikę z tekstem. Czytamy na niej, że „zgodnie z planem Maxa Kolonko Robert Winnicki z Ruchu Narodowego miał być kandydatem partii #R Revolution na Prezydenta III RP w wyborach prezydenckich 2020”.

Rzuca się oczywiście w oczy absurdalność i iście satyryczne przejaskrawienie całej tej sprawy Ale to nie wszystko. Należy zwrócić uwagę, że „plan” nie był zbyt dokładnie tworzony. Bowiem aby móc kandydować na prezydenta, trzeba najpóźniej w dniu wyborów mieć ukończone 35 lat. Tymczasem Winnicki 35 lat ukończy dopiero w lipcu, nie w maju. Poza tym kandydat Konfederacji na prezydenta to właśnie członek Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

10 KOMENTARZE

 1. Brakuje Wam wyczynów szurów z PiS czy Razem, że musicie komentować wyczyny narkomana ze schowka na szczotki?

 2. Lubiłem czasem posłuchać tego człowieka ale od jakiegoś roku koleś ma totalny odlot. Albo od samego początku realizuje wytyczne z Białego Domu. Zwłaszcza w czasie wyborów. Panie Kolonko spróbuj Pan z Konfederacją Narodową, tą od Macierewicza.

 3. Zastanawiające… Najprościej jest naśmiewać się z bieżących wypowiedzi Mariusza. Ale czy nikt z Was nie zastanowił się, co spowodowało, że jak dotąd bystry gość zaczął ni stąd ni z owąd pleść bzdury? Przyznacie, że przed rokiem i wcześniej, miał całkiem sensowne a nawet genialne wypowiedzi, często obnażające interesy niektórych projektów, grup lub osób. Ważnych projektów lub osób… Jego wykład, o odzyskaniu przez państwo dawnych wpływów był rewelacyjny – jakże inny od planów starszych i mądrzejszych co do naszych kresów. Przyznajmy: te i inne jego wypowiedzi wzbudziły wśród nas otuchę, nadzieję i impuls do działania. Przecież nie tylko my to zauważyliśmy. Nasi przeciwnicy czy też wrogowie także. Mamy potężnych wrogów. Uciszyć gościa, który „mówi jak jest” (od samego początku uważałem,że ten slogan, to jego polisa na życie) nie jest wygodnie. Bardziej efektywnie jest spowodować, żeby ktoś plótł trzy po trzy powtarzając przy tym, że „mówi jak jest”. Dzisiejsza farmakologia potrafi załatwić to w ciągu jednej wizyty lekarskiej. Ciekawe u ilu lekarzy Mariusz był w ciągu ostatniego roku…?

 4. UWAGA NARODOWCY! – WYSTEPUJCIE! z szeregów Kanfiedieracji – rusko niemiecko żydowskiego oszustwa politycznego którego liderzy
  – za Wasze pieniądze śpią w Sejmie,
  – głosują za wyprzedażą zasobów naturalnych Polski obcym korporacjom bo “majątek państwowy nie jest Polaków (kanfidieRAT Sosnierz)
  LINK —> youtube.com / watch?v=KQ3UxjERd78
  – szerzą antypolską propagandę i kłamią w postach żydowskiej gadzinówki Najwyższy Syf.
  #R REVOLUTION to obecnie JEDYNY prawicowy POLSKI ruch Narodowy – nasze POLSKIE serca są otwarte na Was!
  Porzućcie fałszywych ‘liderów’ którzy was ZDRADZILI przechodząc na stronę obłudnej kasty polityków – sami stańcie do walki o wolną, bogatą Polskę Polaków wraz z Siostrami i Braćmi JOIN #R REVOLUTION!!
  A POLITYKOM – darmozjadom i pasożytom żerującym na Polskim Narodzie mówię: WASZE DNI SA POLICZONE!!

  LIVE multicast z MaxTVGO.com –> link facebook.com / M.Max.Kolonko/posts/2816348785123202

 5. Ani wcześniej, ani teraz Pan Kolonko nie bajdurzył i nie bajdurzy. On po prostu mówi, jak jest w Polsce. #R

Comments are closed.