Nie tylko Spurek! Aktywistki w USA też walczą z krowim mlekiem. „Zaraza gorsza niż koronawirus” [VIDEO]

Obrończynie krów walczące z mlekiem podczas wiecu żydowskiego komunisty Bernie Sandersa/Fot. screen Twitter
Obrończynie krów walczące z mlekiem podczas wiecu żydowskiego komunisty Bernie Sandersa/Fot. screen Twitter

Komunista Bernie Sanders, kandydat w prawyborach Partii Demokratycznej, padł ofiarą swojej „największej zwolenniczki”. Kobieta podczas wiecu w Nevadzie chwyciła za mikrofon, domagając się, by socjalista „przestał pompować przemysł mleczarski”. Później było już tylko bardziej postępowo. Aktywistki stanęły bowiem do walki z mlekiem od gwałconych krów.

Podczas wiecu senatora Vermont ochrona musiała wyprowadzić kilka kobiet. „Obrończynie” krów walczyły bowiem z mlekiem, stojąc w połowicznym negliżu i polewając się czerwoną cieczą. Manifestacja odbyła się na scenie.

Na początku jedna z kobiet, wyjątkowo ubrana od stóp do głów, wtargnęła na scenę. Gdy dorwała się do mikrofonu, oświadczyła, że jest „największą zwolenniczką” Sandersa. Zaapelowała jednocześnie, żeby przestał wspierać przemysł mleczarski i hodowlę zwierząt.

Podczas gdy ochroniarze próbowali usunąć kobietę ze sceny, wtargnęły na nią dwie do połowy rozebrane manifestantki. Obie wylały sobie na głowę czerwoną ciecz z pojemników po mleku. Na swoich ciałach miały napis „dieta mleczna”.

Według „New York Post”, wściekłość „obrończyń krów” wywołana była poparciem, jakiego Sanders udzielił dla federalnych dotacji dla producentów mleka. Ich zarobki były bowiem zagrożone przez obniżone ceny mleka.

To jest Nevada. Zawsze jest trochę emocji – bez dodatkowych kosztów. Tyle że na scenie mamy dużo wody – skwitował Sanders po „występie” kobiet.

Po prawyborach w New Hampshire i plebiscycie w Iowa, Sanders jest jednym z faworytów w wyścigu o nominację Demokratów. Poważnym rywalem żydowskiego komunisty jest homoseksualista Pete Buttigieg. Partia ma zatem twardy orzech do zgryzienia.

Zajście na wiecu Sandersa skomentował na Twitterze redaktor naczelny „Najwyższego CZASU!”.

„Zaraza gorsza niż koronawirus – czyli walka z mlekiem od krów na wiecu komunisty Sandersa. Metoda znana i sprawdzona – gołe cycki. Gdzie są psychiatryki?” – skwitował Tomasz Sommer.

Źródła: timesofisrael.com/Twitter

2 KOMENTARZE

Comments are closed.