Nagle zniknęło konto Andrzeja Dudy. Wraz z nim przepadły obietnice wyborcze

Prezydent Andrzej Duda. Foto: PAP
Prezydent Andrzej Duda. Foto: PAP

Z serwisów społecznościowych zniknęły stare konta prezydenta Andrzeja Dudy. To na nich pojawiały się obietnice kandydata PiS.

Internauci zauważyli, że z portali społecznościowych znikają stare konta kampanijne kandydata PiS na prezydenta. Chodzi m.in. o konto twitterowe @AndrzejDuda2015.

To właśnie na tych kontach pojawiały się zobowiązania wyborcze ówczesnego europosła. Obecnie konta nie istnieją, lub są „wyczyszczone” do zera.

Zniknęły setki wyborczych obietnic, jakie składał Duda. Jednak niektórzy użytkownicy wykazali się przezornością i zabezpieczyli wpisy.

Bloger Józef Moneta udokumentował sporą część z wyborczych wpisów Dudy.

Pytaniem pozostaje, dlaczego PiS i jego kandydat zdecydowali się na skasowanie kont. Czyżby partia bała się przypominania niespełnionych obietnic, ubiegającego się o reelekcję Dudy?

Źródło: Twitter

3 KOMENTARZE

  1. marny artykuł. wystarczy kliknąć w link https://twitter.com/AndrzejDuda2015 aby sprawdzić, że użytkownik dołączył w lutym tego roku. to nie stare wyczyszczone konto tylko nowe, nie mające miesiąca

    coraz więcej bzdur tu umieszczacie, nad czym ubolewam. wystarczy sprawdzić zamiast budować brak wiarygodnego źródła informacji

  2. Widzę, że zmierzamy do normalności. Przeraża mnie jednak poparcie dla PiS-u. Stworzenie PPR, czyli Polskiej Partii Republikańskiej może wymagać wielu kompromisów, bo tzw. młodzieży i emerytom socjalizm jest w to graj. Ot, paradoks.

Comments are closed.