„Facet z facetem nie mogą mieć dziecka”? Czarzasty i Kidawa-Błońska kłócą się o LGBT: „Małgosiu, pomyśl zanim powiesz”

Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń. Foto: PAP
Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń. Foto: PAP

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała w wywiadzie, że „facet z facetem nie mogą mieć dziecka”. Niby oczywiste, ale lewicowych wyborców KO zszokowało. Obrażony czuje się również Włodzimierz Czarzasty, który apeluje do kandydatki KO: „Najpierw trzeba ułożyć sobie w głowie, a później mówić”.

Choć KO flirtuje z lewą stroną już od dłuższego czasu, to co jakiś czas poszczególnym członkom „wymsknie” się coś konserwatywnego. Taką „gafę” popełniła Małgorzata Kidawa-Błońska, gdy w wywiadzie powiedziała, że „facet z facetem nie mogą mieć dziecka”. Dla każdego kto zna się choć trochę na biologii nie ma w tym nic zaskakującego. Lewicowi wyborcy KO nie kryli jednak oburzenia tym słowami.

Postanowił to wykorzystać lider Lewicy, Włodzimierz Czarzasty i na wizji w Polsat News zwrócił się do Kidawy-Błońskiej:

– Małgosia proszę cię na wszystko. […] Pomyśl zanim powiesz. To nie ma sensu i nie jest fajne, źle się z tym czujemy. Najpierw trzeba ułożyć sobie w głowie, a później mówić – mówił Czarzasty.

Czy lider SLD, przemianowanej na Nową Lewicę, doczeka się jakiejś odpowiedzi?

Źródło: Polsat News

15 KOMENTARZE

 1. Jak partner Biedronia wali go odtylcowo, to Biedroniowi za macicę będzie ślepa kiszka robiła?

 2. Czyżby Czarzasty spodziewał się dziecka? Może on coś więcej wie, jak to chłop z chłopcem.

 3. Co za czasy nastały. Ginekolog może być w strachu jak odmówi odmieńcowi wpuszczenia do gabinetu i rozkraczeniu się z jajcyma na fotelu ginekologicznym. Bo odmieniec zawrzaśnie na cały szpitalny korytarz – homofobia! To już dla świętego spokoju ginekolodzy niech dorobią sobie specjalizację „Proktolog”.

 4. Panie Czarzasty: „nie da rady, oba samce”, i tak jest ze wszystkimi sakami. Nie pomyslal pan o znalezieniu innej pracy, takiej mniej na publicznym widoku.

 5. Towarzysz Czarzasty może mieć rację. Śp. Stanisław Anioł wspominał, że w Charkowie swego czasu urodziły się bliźniaki dwóm chłopom, którym udzielono ślubu…

  • Chyba raczej od surogatki. Bo chłopom co najwyżej może wyjść śmierdząca mieszanina g…a i s…my

   • Od starego Czarzastego aborcja już nie grozi, co najwyżej Salmonella. Czarzasty, ani to piękne, ani powabne – ot taki kawaler z zapleśniałymi jajami.

   • Co powiesz na spurogatkę? Taka „trochę” złodziejka, co nie? Sr…ka właściwie.

 6. Polecam ‚Zywot Brajana’ tam jest piękna scena, gdzie face domaga się prawa aby mogł urodzić dziecko. T jego niezbywalne prawo jako mężczyzny. taka męska odmiana feminizmu.

 7. Facet z facetem dziecko mogą mieć mimo, że żaden z nich go nie urodzi, a to znaczy , że żaden nie urodzi ale mieć mogą choćby przez adopcję czy skorzystanie usług kobiet zwanymi surogatkami. Mieć a urodzić to różnica ale można mieć dziecko nie rodząc, na szczęście w Polce to jeszcze nie jest możliwe, i oby tak zostało w przypadku związków jednopłciowych.

  • Słowo „mieć” można rozumieć na różne sposoby. Jeśli kwoce podłożymy kacze jaja to może ona mieć (i wodzić) pisklęta kaczego gatunku. Ale nijak nie może się zdarzyć by kwoka złożyła sama z siebie kacze jaja. Choćby nawet pozostawała w bardzo przyjaznych stosunkach z kaczorem. A w jednym z ogrodów zoologicznych dwa samce pingwiny utworzyły jednopłciowy związek. Ale piskląt z tego nie było. Nie da rady, oba samce.

 8. Może tow. Czaszasty ma w pamięci słowa słynnego komantatora sportowego p. Ciszewskiego z Wyścigu Pokoju, który wspominał o cudownym dziecku dwóch pedałów

  • Jeśli dobrze pamiętam był to raczej doskonały skądinąd sprawozdawca i pasjonat sportu Bohdan Tomaszewski. On miał parę takich wypowiedzi. Pamiętam jak skomentował przegraną jednej biegaczki na średnich dystansach. Otóż stwierdził, że było wyraźnie widać w końcowej fazie biegu iż biegaczka owa miała „nieświeży krok”.

Comments are closed.