„Nie obcinajcie mu…”. Słynny raper chce uratować chłopca przed szaleństwem zmiennopłciowości [VIDEO]

Majchrowski/Zdjęcie ilustracyjne. Uczniowie na nowojorskiej paradzie równości Zdjęcie: ZUMA Wire Newscom
Zdjęcie ilustracyjne. Uczniowie na nowojorskiej paradzie równości Zdjęcie: ZUMA Wire Newscom

Amerykański raper Boosie BadAzz stanął w obronie 12-letniego chłopca, któremu nagle przywidziało się, że chłopcem nie jest. Muzyk we właściwym dla rapu stylu ostrzega by nie robiono dzieciakowi krzywdy i nie okaleczano go.

BadAzz rozpoczął swa tyradę w obronie chłopca po tym jak jego przyjaciel – były gwiazdor NBA Dwyane Wade oznajmił, iż jego 12-letni syn jest zmiennopłciowcem. Na Instagramie wygłosił płomienne wystąpienie w obronie przyrodzenia chłopca.

(Ostrzegamy będzie wulgarnie)

– Muszę ci coś powiedzieć o tym gó.nie brachu. Dwyane Wade posuwasz się kó..a ziomie za daleko – zaczął raper.

Swoje wystąpienie podpisał wielkimi literami. „POWIEM TO PONIEWAŻ PIZ.ATY  DU…ATY ŚWIAT GÓ..O POWIE NA TEN TEMAT. TY POMYLONY CZARNUCHU.

To chłopak. Ma 12 lat. Jak mają dwanaście lat to oni nawet nie wiedzą co będą jedli na następny posiłek. – mówi raper. – Gó..no mają o czymkolwiek pojęcie. Może kiedyś w wieku szesnastu lat spotka kobietę, cokolwiek i zakocha się. Ale nie będzie miał już ku..sa. Jak on brachu ..tego, posuwasz się za daleko ziomalu.

I dalej dosadnie, ale bardzo trafnie:

– Nie obcinaj mu ku..a. Naprawdę. Jak będzie chciał być homoseksualistą, pozwól mu być homoseksualistą, ale nie obcinaj mu ku..sa brachu. Nie zwracaj się do niego jak do kobiety ziomie. Ma dwanaście lat. Jeszcze do tego nie dorósł. jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji. Nie obcinaj mu pie..go ku..sa brachu. Pogięło cię ziomie, pogięło cię, pogięło cię ziomie.

Jak na razie Dwyane Wade i jego żona – aktorka Gabrielle Union nie obwieścili jeszcze czy zamierzają okaleczyć chłopca, pozwolić nafaszerować go hormonami, czy zrobić cokolwiek innego, by spełnić kaprys chłopaka, który ubzdurał sobie, że chłopakiem nie jest.

2 KOMENTARZE

  1. SZKODA DŻIEĆAKA . MIAŁEM KOLEGĘ KTÓRY DO 8 LAT BAWIŁ SIĘ LALKAMI I ZABAWY Z DZIEWCZYNKAMI BYŁY JEGO ULUBIENIEM CHŁOPCÓW. UNIKAŁ ZABAWY Z NAMI W TYCH LATACH GDY DORÓSŁ ,BARDZO KOCHAŁ DZIEWCZYNKI. nIE NISZCZCIE TEGO CZYM JEGO NATURA OBDAŻYŁA .

  2. co za tęczowe debile. Dziecko już ma łeb skopany. Swiat oszalał i tyle…

Comments are closed.