Powstała sekta czcicieli Donalda Trumpa. Wśród członków są nawet indyjscy biznesmeni! [VIDEO]

Fot.: YouTube / Ruptly

W Indiach działa sekta wyznająca prezydenta USA. Członkowie wielbiący Donalda Trumpa to m.in. zamożni biznesmeni!

Agencja Reuters opisała działającą w Indiach sektę wyznawców Donalda Trumpa. Sekta działa w New Delhi i zrzesza m.in. działaczu Hindu Sena, konserwatywnej indyjskiej organizacji.

Jednym z jej członków jest Bussa Krishna, biznesmen działający w branży nieruchomości w Indiach. Krishna twierdzi, że zaczął czić Trumpa, gdy ten objawił mu się we śnie cztery lata temu.

Jak twierdzi biznesmen, od tego czasu zaczęło mu się powodzić w interesach. Dlatego postanowił zamienić swój dom w świątynię ku czci prezydenta Trumpa.

Przed domem Krishna postawił nawet posąg przedstawiający Trumpa jako hinduskie bóstwo. Natomiast na murach domu wielokrotnie wymalował nazwisko prezydenta USA.

Na takie zachowanie krytycznie patrzy jego rodzina. Jednak biznesmen się nie przejmuje.

– Mówią mi, że hańbię ich w oczach lokalnej społeczności. Odpowiadam, że tak jak oni wierzą i wielbią Sziwę, tak ja wierzę i wielbię Trumpa – przekonuje Krishna.

Sam Trump do Indii udaje się 24 lutego na dwudniową wizytę. Z tej okazji członkowie sekty przygotowali pieśń na jego cześć.

Wyznawcy Trumpa obchodzą m.in. urodziny prezydenta. W trakcie ceremonii karmią zdjęcie Trumpa tortem.

Trump zyskuje miłość swoich wyznawców m.in. dzięki działaniom na Bliskim Wschodzie. Członkowie sekty twierdzą, że działania prezydenta zmierzają do wyeliminowania islamskiego terroryzmu.

Źródło: Reuters