Biedroń tworzy kółko emerytowanych komuchów. Po Zemke i Ciosku przyszedł czas na Belkę

Marek Belka fot. PAP Grzegorz Michałowski
Marek Belka fot. PAP Grzegorz Michałowski

Marek Belka będzie doradcą Roberta Biedronia ws. finansów i gospodarki. „Wsparcie takiej osoby jest ważne w kampanii wyborczej i tym samym powiększa się grono doradców kandydata na prezydenta Roberta Biedronia” – twierdzi sztab Biedronia.

W trakcie trwającej kampanii wyborczej kandydat Lewicy Robert Biedroń zaprezentował część swoich doradców, którymi zostali politycy związani z Sojuszem Lewicy Demokratycznej i Kancelarią Prezydenta z czasów urzędowania Aleksandra Kwaśniewskiego. Za obronność odpowiada były wiceszef MON Janusz Zemke, a w sprawach międzynarodowych doradzać będzie były współpracownik Kwaśniewskiego, były ambasador RP w Moskwie Stanisław Ciosek.

Marek Belka będzie z kolei doradcą Roberta Biedronia ws. finansów i gospodarki. „Wsparcie takiej osoby jest ważne w kampanii wyborczej i tym samym powiększa się grono doradców kandydata na prezydenta Roberta Biedronia” – twierdzi sztab.

„Marek Belka był doradcą prezydenta Kwaśniewskiego, był premierem, był szefem Narodowego Banku Polskiego, a teraz jest europodeputowanym i to eurodeputowanym, który w ostatnich wyborach zdobył 180 tys. głosów w województwie łódzkim” – podkreślono.

(PAP)

5 KOMENTARZE

  1. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nic panu Biedroniowi nie pomogą komuszęta, za bardzo się ośmiesza swoimi wypowiedziami

  2. Cimoszewicz, Kwaśniewski, Miller, Belka, Balcerowicz i tym podobni powinni wylądować z wyrokami na śmietniku historii

  3. Wbrew temu co wydziwiacie,akurat Biedroń dobrał sobie ludzi o wysokim IQ,jak i nie mniej wysokiej kulturze osobistej.Jeśli porównać ich przymioty z konkurencją to nic dziwnego,że hejterów bierze kurwica.Ale trudno i darmo.I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu.Niestety,lecz u nas nie ma zbytu nawet na owies.Za wszelką cenę usiłuje się go zastąpić soczewicą.Biblijną.

Comments are closed.