Dziambor szczerze o Morawieckim: „To osoba, która socjalizmem jest spaczona” [VIDEO]

Artur Dziambor w NCzasTV komentuje najnowsze pomysły Mateusza Morawieckiego / Fot. YouTube/NCzasTV
Artur Dziambor w NCzasTV komentuje najnowsze pomysły Mateusza Morawieckiego / Fot. YouTube/NCzasTV

– Premier Morawiecki to osoba, która socjalizmem jest spaczona – skomentował na antenie NCzasTV poseł Konfederacji Artur Dziambor pomysły szefa polskiego rządu proponowane na forum Unii Europejskiej.

Mateusz Morawiecki na szczycie UE w sprawie wieloletniego budżetu na lata 2021-2027 zaproponował, by wprowadzić podatek cyfrowy, podatek od jednolitego rynku czy śladu węglowego.

Dziambor uważa, że należy iść w odwrotną stronę. Nie łudzi się jednak, że premier wpadnie na taki pomysł. – Nie jest niestety takim geniuszem, że chciałby podatki likwidować. Nic z tych rzeczy. To osoba, która nie potrafi myśleć inaczej, żyć inaczej. To osoba, która socjalizmem, galopującym już w tym momencie razem z galopującą inflacją, jest spaczona – mówił.

Szuka wszelkich sposobów, by łatać dziurę budżetową i poradzić sobie z socjalnymi zapomogami, które zafundowali (PiS – red.) swoim wyborcom. A teraz przeniósł to jeszcze na arenę międzynarodową – kontynuował poseł Konfederacji.

Dziambor zauważył, że premier Morawiecki bardzo upodobnił się do urzędników unijnych. – Widzę tutaj pewne próby podlizania się elitom unijnym. Elity unijne również siedzą i kombinują, co tu zrobić, żeby jeszcze mocniej zacisnąć pętlę na obywatela – uważa.

Cała rozmowa z Arturem Dziamborem do obejrzenia na antenie nowej odsłony NCzasTV.

2 KOMENTARZE

  1. Ta osoba czyli syn Kornela nie jest spaczony socjalizmem tylko socjalizmem prześmierdł, Cuchnie nim jak Czajka spod warsiawiaków.

Comments are closed.