Ten filmik wycisnął łzy milionom ludzi na całym świecie. Dramatyczne wyznanie mamy i jej cierpiącego na karłowatość synka. Z powodu znęcania się chłopiec nie chce żyć [VIDEO]

Zdjęcie: FB/ Yarraka Bayles
Zdjęcie: FB/ Yarraka Bayles

Zrozpaczona mama opublikowała w sieci dramatyczne wyznanie swego 9-letniego synka. Chłopczyk nie może już znieść tego, iz powodu swej karłowatości jest ciągle prześladowany i nie chce już dłużej żyć.

Yarraka – mama Quadena Baylesa z Autralii opublikowała nagranie w mediach społecznościowych szukając pomocy i nie wiedząc jak poradzić sobie z rozpaczą swego synka, który ciągle jest prześladowany ze względu na swą przypadłość – achondroplazję, czyli karłowatość.

Mama zaczęła nagrywać po incydencie w szkole w Brisbane, do której pojechała, by odebrać swego synka. Ten zalany łzami wszedł do samochodu, po tym jak jakiś uczeń klepał go po głowie i wyśmiewał się z niego z powodu wzrostu.

– Teraz umrę. Daj mi nóż, zabiję się – mówi udręczony chłopczyk. – Daj mi nóż. Wbije go sobie w serce. Patrz na mnie.

A potem dodaje:
Chcę żeby mnie ktoś zabił. Chcę umrzeć.

Mama Quadena – Yarraka, mówi, że tak wygląda każdy dzień w życiu jej synka. Znęcanie się nad nim, dręczenie go sprawiło, że chłopczyk nieustannie myśli o samobójstwie a ona nie może go spuścić z oka w obawie, że nie zrobi sobie krzywdy.

Nagranie transmitowała z samochodu do sieci mówiąc, iż czyje że jako mama zawodzi swego synka i nie potrafi mu pomóc. Zawsze znajdzie się ktoś kto znęca się nad jej synkiem.

W ciągu jednego dnia nagranie zostało obejrzane ponad 7 milionów razy. Udostępnione setki tysięcy razy.

„Quaden, ta szkoła może nawet przestać istnieć, ale dla Ciebie zawsze będzie miejsce” – napisał jeden z internautów komentując nagranie. „To łamie mi serce. Jestem w rozpaczy, że taki mały chłopiec musi przez to wszystko przechodzić” „Jesteś lepszy niż wszyscy inni” – napisano w kolejnych komentarzach.

Drużyna All Stars australijskiej ligi rugby zamieściła własne nagranie i zaprosiła go by poprowadził ją do sobotniego meczu. – Wiemy przez co przechodzisz. To bardzo dla ciebie trudne, ale chłopcy są tu dla ciebie. Wspieramy cię. …Chcemy byś był z nami. Dla nas to będzie znaczyło więcej niż dla ciebie – mówią rugbyści.

Po tym wszystkim mama chłopca zaczęła dostawać tysiące wiadomości i komentarzy, więc opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza, że ona i rodzina nie są w stanie na wszystkie odpowiadać. „Rodzina Quadena Baylesa (chłopca – przyp. red.) chciałaby podziękować wszystkim za wzruszające słowa miłości i wsparcia płynące od tak wielu ludzi z całego świata” – napisała

A young lad was suffering from severe bullying. So the Indigenous All Stars got together & invited him to lead them out come Saturday. What footy is all about 🙌 // #blokeinabar

Opublikowany przez The Locker Room Środa, 19 lutego 2020

4 KOMENTARZE

  1. Niestety, każda odmienność, zawsze na przestrzeni czasu, szczególnie wśród dzieci była wyszydzana, a dzieci potrafią być okrutne. Tylko kiedyś, pierwszy dorosły, widząc malca pastwiącego się nad drugim, trzepną go w ucho, dla opamiętania. Jak mały poskarżył rodzicom, to po wyjaśnieniu za co oberwał, przeważnie ojciec, kontynuował proces wychowawczy. Dzisiaj…

  2. Ten film jest naprawdę WSTRZĄSAJĄCY. Nie mogę przestać o nim myśleć. To są jakieś katusze.

  3. Co cię nie zabije to cię wzmocni, a dzieci jak wiadomo, spadają z drzewa wiadomości dobrego i złego. Cóż, demokracja… Ale my wiemy! Wszystkiemu jest winien obowiązek szkolny.

Comments are closed.