Kolejni w Polsce zarażeni chorobą politpoprawności. Dziennikarz Michał Pol w żenujący sposób korzy się za porównanie pączków do kobiecych piersi [WIDEO]

Michał Pol w nagraniu na YoTubie porównuje pączki do dziewczęcych piersi. Zdjęcie: YT/Polsport - Michał Pol
Michał Pol w nagraniu na YoTubie porównuje pączki do dziewczęcych piersi. Zdjęcie: YT/Polsport - Michał Pol

Michał Pol w swoim występie na YouTubie porównał pączki do piersi młodych dziewcząt. Teraz pod wpływem krytyki korzy się i przeprasza.

Choroba politycznej poprawności kwitnie już w Polsce. I to w najbardziej żenującej postaci – korzenia się i samokrytyki wedle najlepszych komunistycznych wzorców, przyjętych na Zachodzie, a teraz także w Polsce.

W Tłusty Czwartek dziennikarz sportowy ośmielił się zacytować porównanie pączków do piersi młodych dziewcząt.
Idealne pączusie są jak piersi młodych dziewczyn. Po prostu mieszczą się w dłoni, a przy tym nie są zbyt twarde, nasączone chemikaliami. Żadne sztuczne powiększanie, tylko natura, piękno, sprężystość. I koniecznie taki akcencik na czole, jak ta skórka pomarańczowa. I nadzienie – naturalna konfitura, nie żadne żele – powiedział w nagraniu zamieszczonym na Youtubie. Pol zaznaczył, że cytuje pewnego cukiernika.

Za to spotkała go oczywiście krytyka ze strony cenzorów i strażników politpoprawności. Tak jakby malownicze porównanie poza jakimiś zalanymi żółcią feministkami mogło kogoś zaboleć. Pol zamiast zachować się jak mężczyzna podkulił ogon, ukorzył się i złożył samokrytykę.

Przepraszam bardzo za moje niestosowne słowa, jakie padły na live tłustoczwartkowym. Dokonałem bardzo niefortunnego porównania pączków do kobiecych piersi – kaja się Pol i poniża w trakcie wideoczatu. – Oburzyło to bardzo wiele osób, w tym wiele osób, których opinię szanuję i z których opinią się liczę. Nieistotne, że ta moja wypowiedź była tylko cytatem, nie powinna paść. A że uważam, że zawsze należy przepraszać, to szczerze przepraszam.

Mamy nadzieję, że Pol nie zdradzi personaliów cukiernika – autora tego pięknego porównania. Cenzorzy i tolerancyjni apologeci politpoprawności zaszczuliby człowieka.

Oto nagranie Pola. Piękne porównanie od 2 minuty i 30 sekundy.

4 KOMENTARZE

  1. W ogóle należy unikać erotyzowania w mediach. Takie rubaszne porównania zostawić dla grona przyjaciół a nie puszczać je w eter. Dotyczy to również promowania homoseksualizmu i tolerancji dla nietolerancyjnych z LGBT.

    • A nie prawda.Moralność Kalego tak już weszła nam w geny,że nie wyobrażamy sobie innego, (zwykłego) świata.Gdyby ktoś (odważny) miał inne zdanie,zniszczą go od razu hejterzy
      ew IPN.

    • Przecież to był „patostrim” ;) a przeprosiny głupie, mężczyzny nie zmienisz, zawsze mu się będzie kojarzyło.

  2. Tak, tak. Feministki i inne zboki zazdroszcza kobietom ich zawsze slodkich piersi. I dlatego o seksie maja prawo mowic (i publicznie wrzeszczec i krecic zadami!) tylko te wlasnie dziwne wybryki natury. Ciekawe – gdyby tak sie udalo skrzyzowac zboka z femica, co by wyszlo? biedronka z kuciapką w poprzek? (NCz, przynajmniej raz pokazcie troche ikry i nie usuwajcie tchórzliwie mojego wpisu.)

Comments are closed.