Jacek Bartyzel o lewackim terrorze! „Tam jest taka blokada informacyjna, że tam nie ma wolnych mediów” [VIDEO]

Jace Bartyzel w
Jace Bartyzel w "Studio Polska". Foto: print screen TVP Info

Jacek Bartyzel był gościem w programie TVP Info – „Studio Polska”. Tam w ostry sposób powiedział, że lewica i jej bojówki chcą uciszyć głosy prawicy oraz prawicowych mediów. Odniósł się do ataku lewicowych środowisk na „France Libre”, portalu środowiska „Najwyższego Czasu” we Francji.

Ja chcę ważny punkt powiedzieć. Właśnie „Gazeta Wyborcza” i całe to lewactwo, by chciało by w Polsce było tak jak we Francji. To znaczy ktoś, kto broni rodzinny, broni tradycyjnych wartości, broni jednostki, to nie dość, ze jest homofobem to co więcej! – zaczął Bartyzel.

Dla niego nie ma miejsca w debacie publicznej. Nie ma miejsca w społeczeństwie. Nie ma miejsca w mediach – dodawał.

Tam jest taka blokada informacyjna, że tam nie ma wolnych mediów. Gdy Polska spółka, polski kapitał, wydawca zresztą „Najwyższego Czasu” w Polsce, dwutygodnika wolnościowego, otworzył tam portal informacyjny „France Liebre”, to od razu właśnie całe to lewactwo zleciało się właśnie, żeby zdyskredytować ten portal – podkreślił.

2 KOMENTARZE

  1. Interesujące, że ten człowiek jeszcze dwa lata temu przedstawiał się jako manager wielkiej firmy doradczej, liberał obyczajowy i gospodarczy i należał do Nowoczesnej. Co go tak olśniło, że trafił do skrajnej prawicy? Brak możliwosci przebicia się u liberałów?Chętnie się dowiem.

Comments are closed.