Nieznany cudowny specyfik na potencję! Dostępny bez recepty i kosztuje grosze

Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Problem z potencją dotyczy coraz większej liczby mężczyzn. Szacuje się, że w Polsce zmaga się z nim aż 1,5 mln osób. Kłopoty w łóżku to nie tylko sprawa kochanków powyżej 40 roku życia. Coraz częściej problem z osiągnięciem erekcji mają też młodzi mężczyźni. Przyczyn może być wiele i każdy przypadek powinien być skonsultowany ze specjalistą, ale na rynku jest pewien specyfik, który z powodzeniem w wielu przypadkach stosuje się do wsparcia potencji.

O czym właściwie mowa? O suplemencie stosowanym przez kulturystów. L-arginina to jeden z najbardziej niezastąpionych aminokwasów. Naturalnie jest syntetyzowany w ciele człowieka. „Wraz z pożywieniem dostarczamy do naszego organizmu prekursory argininy, których zapotrzebowanie musi być na tyle pokryte, aby możliwa była jej synteza. Aminokwas, jakim jest l-arginina warunkuje utrzymanie homeostazy, czyli równowagi wewnętrznej organizmu. Stymuluje produkcję hormonu wzrostu i bierze udział w procesie usuwania amoniaku i przemiany tłuszczów. Jednak przede wszystkim arginina jest podstawowym czynnikiem zwiększającym produkcję tlenku azotu” – czytamy na ultrarade.com.

Stosowanie L-argininy to jeden z najmniej inwazyjnych sposobów radzenia sobie z problemem osiągnięcia erekcji. Okazuje się, że już pojedyncza dawka może zwiększyć ukrwienie penisa. Poza tym ten specyfik ma też inne atuty. Poprawia ogólną sprawność i wydolność co pomaga podczas długich stosunków seksualnych.

Reasumując. Ten suplement skutecznie zmniejsza problem z impotencją, bo bardzo skutecznie zwiększa napływ krwi do penisa.

Arginina dostępna jest w tabletkach i szotach. Jedna buteleczka tego specyfiku to koszt ok. 7-9 zł.

Źródło: ultrarade.com

1 KOMENTARZ

 1. Prezydent Coolidge z Małżonką zwiedzali fermę kur.
  – Ile razy dziennie kogut może kopulować? – spytała oprowadzającego pani Coolidge.
  – Około 15 – padła odpowiedź.
  – Proszę to powtórzyć panu Coolidge – zażądała Pierwsza Dama
  – A czy zawsze z tą samą kurą? – spytał Prezydent?
  – Oczywiście, nie.
  – Proszę to powtórzyć pani Coolidge.

Comments are closed.