Ekoterror nie zna litości! 19-latka dostaje groźby za sceptycyzm wobec teorii klimatycznych

Ekoterror trwa. Antifa wysyła pogróżki, bo nastolatka nie wierzy w wpływ człowieka na środowisko. Foto: PAP/ pexels
Ekoterror trwa. Antifa wysyła pogróżki, bo nastolatka nie wierzy w wpływ człowieka na środowisko. Foto: PAP/ pexels

Ekoterror nie zna litości! Kanał 19-letniej niemieckiej youtuberki Naomi Seibt nie należy do najczęściej subskrybowanych nad Renem. Mimo to pisze o niej z irytacją tygodnik „Der Spiegel” i dziennik „The Washington Post”, a Antifa wysyła pogróżki. Powód? Seibt nie podziela hipotezy o wpływie człowieka na zmiany klimatu.

„Naomi Seibt jest 19-letnią Niemką, która, podobnie jak Greta Thunberg, ma blond włosy, jest elokwentna i pochodzi z Europy” – zauważa „The Washington Post” nazywając Niemkę „anty-Gretą”.

„Cześć, myślący inaczej!” – tak zaczynają się wszystkie filmy nastolatki, która kręci je we własnym pokoju na przedmieściach Muenster w Nadrenii Północnej-Westfalii. Podczas gdy jej rówieśnicy biorą udział w strajkach klimatycznych, Naomi Seibt sama myśli i przekonuje – za każdym razem powołując się na źródła – dlaczego hipoteza o związku między emisją CO2, a ociepleniem klimatu jest wątpliwa.

Zdaniem youtuberki klimat to „skomplikowany system”, w którym muszą być uwzględniane różne czynniki, żeby powstał wiarygodny model wyjaśniający rozmaite zjawiska. „Przede wszystkim słońca” – podkreśla.

„Ma ono ogromne znaczenie, podobnie jak skład atmosfery, czy negatywne sprzężenie zwrotne, które zapewnia stabilizację klimatu” – tłumaczy.

Kanał Naomi Seibt na serwisie Youtube subskrybuje 46 tys. osób. Najpopularniejsze wideo miało 180 tys. odsłon.

Niemniej, za reprezentowane poglądy Seibt „zasłużyła” sobie nawet na uwagę największego niemieckiego tygodnika opinii „Der Spiege”, który określa je mianem „prawicowego gardłowania”. Jednak ekoterror trwa dalej i lokalna Antifa zamówiła pod dom, w którym mieszka Naomi Seibt z siostrą i matką karawan pogrzebowy.

Pogróżki w internecie i głuche telefony, są na porządku dziennym – przyznaje ze stoickim spokojem 19-latka w jednym z wywiadów. Ujawnia jednak, że wkrótce przenosi się do USA. Skromny dochód jaki przynoszą dobrowolne wpłaty od oglądających ja ludzi mają wystarczyć na początek.

„Tutaj nie ma dla mnie przyszłości. Robi się zbyt niebezpiecznie” – mówi Naoimi Seibt ostrzegając przed „socjalistyczna dyktaturą” w Niemczech. No cóż Greta Thunberg i jej sekta mogą być dumni…

Źródło: The Washington Post/ PAP

3 KOMENTARZE

  1. Przeciez to mowa nienawiści i grożenie śmiercią. takie sprawy powinny być ścigane przez sądy . Ojej, kurcze zapomniałem , że to po pierwsze germanistan a po drugie, to nie jest wielbicielka ekobachora Grety tylko trzeźwo myśląca nastolatka, która ma więcej oleju w głowie niz nie jeden pseudonaukowec, opłacany pzrez bandytę Sorosa… tak wygląda współczesna tolerancja, faszystowska Antifa panoszy sie na ulicach podczas gdy bezmózgi z Brukseli wyja na nasz kraj oskarżając go o promowanie faszyzmu i brak demokracji. Obecnie żyjemy w Matrixie. To juz nie jest film s-f a tragikomedia.

  2. To ich strategia:zastraszanie,szczucie,kłamstwa,fejk-njusy,tak się tworzy nacisk na każdego kto jest „kimś”.To może być jutuber,raper,nauczyciel,lekarz.Ogląda taki tv,czyta i widzi że dla świętego spokoju lepiej zrobić auto-cenzurę i się nie wychylać.A to pozwala panować nad masami i je doić,no bo skoro wszyscy naukowcy,lekarze,nauczyciele,politycy,etc., mówią że jest tak i siak,no to chyba tak jest naprawdę.

  3. Klimat ziemski ulegał zmianom w obydwu kierunkach na długo zanim ludzie rozwinęli na Ziemi jakąkolwiek przemysłową aktywność!Absurdalne jest pełne obciążanie za jego zmiany aktywności ludzkiej! Możemy się tylko próbować przystosować do tych zmian, za pomocą naszej wysokiej technologii i na tym celu skierować nasze wysiłki, a nie na idiotycznych strajkach szkolnych czyli wagarach. No i raczej pocieszyć się,że to idzie w stronę ocieplenia a nie zlodowacenia planety, co byłoby dużo gorszą nowiną. Walczyć z zanieczyszczeniem środowiska – jak najbardziej, i chyba każdy w miarę rozsądny człowiek się z tym zgodzi.Robimy to zresztą od dawna i Greta nic tu nie wymyśliła nowego. Ale walczyć z meteorologią?!? Złościć się dziecinnie i oskarżać nie wiadomo kogo o zmarnowane dzieciństwo, w tej mlekiem płynącej Szwecji ? Toż to agresywne i wręcz nieprzyzwoite zachowanie, rozpuszczonej lub zmanipulowanej dziewczyny , która bynajmniej nie zasługuje na oklaski. Co maja powiedzieć o swoim dzieciństwie kobiety z krajów islamskich,Afryki ? Komu mamy współczuć,jej czy im?
    A fakt ze walczy z ociepleniem akurat Szwedka, rozbawia mnie po prostu do łez! Bo Szwedzi powinni się raczej cieszyć z dłuższego i cieplejszego lata ,i lżejszej zimy,a pomysł na ZWIĘKSZENIE emisji CO2 w celu ocieplenia klimatu miał…przodek Grety,Svante Arrhenius !Ale z obliczeń wyszło,że trwało by to 3000 lat a efekt był by mizerny(3-4 stopnie C.) Myśle ze gdyby taki alarm podniosła mieszkanka tropikalnych wysp lub pustynnej Afryki, byłoby to dużo bardziej autentyczne i przekonywujące. Ta planetarna histeria i kult Grety ogłupia ludzi, odwraca ich uwagę od ważniejszych problemów i pozwala nimi manipulować za pomocą strachu, a przy okazji ubijać dobre interesy na raczkujących pseudo-eko technologiach!
    Trochę zdrowego rozsądku bardzo by sie przydało!

Comments are closed.