Korwin-Mikke obnaża kłamstwa PiS. „Wmawiają, że podatki są najniższe. A my pokazujemy fakty”

Janusz Korwin-Mikke. Foto: Facebook Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke. Foto: Facebook Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke zamieścił listę 32 nowych opłat oraz podwyżek podatków, którymi uraczył nas rząd PiS. Jak podkreśla poseł Konfederacji, „prezydent Duda pokornie podpisuje wszystkie podwyżki”. Ani razu też nie wyraził sprzeciwu wobec polityki drenowania portfeli obywateli.

Janusz Korwin-Mikke zwraca uwagę, że PiS „wmawia Polakom, że podatki za kadencji prezydenta Dudy są najniższe„. Jednocześnie „propaganda sukcesu TVPiS przyprawia o ból głowy”.

Oto FAKTY. Nic więcej nie potrzeba, by całkowicie obnażyć fałszywą narrację pseudoprawicy z PiS” – napisał na Facebooku poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

Jak czytamy dalej, „rząd i prezydent Duda od początku poprzedniej kadencji Sejmu wprowadzili w sumie 32 podwyżki podatków i opłat”. Natomiast według oficjalnych danych Eurostatu, „opodatkowanie polskiej gospodarki jest najwyższe od 20 lat”.

We wpisie zamieścił też listę 32 podwyżek oraz opłat, które wprowadził PiS w czasie swoich rządów. Wszystkie one zostały podpisane przez prezydenta Andrzeja Dudę.

To są te „najniższe podatki”, którymi przechwalają się premier z prezydentem?! Trzeba wstydu nie mieć, by wmawiać Polakom coś takiego. Mamy do czynienia z podatkowym armagedonem w wykonaniu rządu PiS, a prezydent Duda pokornie podpisuje wszystkie podwyżki, nie wyraził ani jednego sprzeciwu wobec drenowania kieszeni obywateli kolejnymi podatkami” – podkreśla Korwin-Mikke.

3 KOMENTARZE

Comments are closed.